Categories: УПЛ

Імад Ашур: Дуже сподіваюсь, що після гри з Рухом будуть люди, яких совість буде мучити

Головний тренер «Полісся» Імад Ашур прокоментував домашню поразку від «Руха» (0:1) в 16-му турі УПЛ.

– У нас був план на гру. Його спочатку один раз скорегували, другий раз скорегували суттєво. По ходу гри багато епізодів, де наш план, вочевидь, нікому не цікавий. Його продовжували корегувати. Не знаю, скільки ще разів мають ходити по ногах наших гравців у своєму майданчику суперники. Не знаю, ще скільки. Одна гра, друга гра. Якщо буде так продовжуватися, навіщо взагалі якісь плани строїти?

Перше вилучення не могло не вплинути на гру. Ви бачили другий тайм – мені здається, враховуючи обставини, було достатньо епізодів та нагод, де можна було завершувати епізоди. Декілька епізодів, де не добігли. Епізод у Гуцуляка памʼятаємо. Це ще перший тайм був, якщо не помиляюся. Достатньо епізодів було, враховуючи одне вилучення, друге вилучення. Враховуючи, що суперник грав в абсолютно просту гру, розраховуючи на боротьбу та довгі передачі.

Думаю, кожен може сьогодні сказати, що хлопці кістьми лягли у кожній дуелі, зробили все, що могли, враховуючи обставини. Могли і забити, на мою думку. Все могло статися. Але знову ж таки, це було не так легко сьогодні.

Я не знаю, який може бути вплив у цих ситуаціях, чи комусь взагалі це цікаво, чи хтось слухає. Я не можу цього сказати. У мене є своя робота. У кожного є своя робота, головне її виконувати, щоб потім совість не мучила. Я дуже сподіваюсь, що сьогодні будуть люди, яких совість буде мучити все ж таки трошки.

– Ви сказали, що ваш план на гру скорегували. Ви не погоджуєтесь з першою червоною карткою?

– Безумовно, я припускаю, що вилучення було. Я його побачив, мені показали безпосередньо контакт. Хоча з поля мені здавалося, що наш гравець просто не бачив суперника. Але контакт був, питань немає. Не будемо сперечатися, але будемо сперечатися, чому нас не хочуть поставити пенальті, коли нашому гравцю наступають на ногу у (штрафному) майданчику? Може щось змінилося у правилах, я про це не знаю. Але сьогодні Гуцуляк, минула гра Пайшао.

Перегляди ВАР, які тривають декілька секунд, одразу закінчуються. Complete і все, продовжуємо гру далі. Я не знаю. Хочеться на це не звертати увагу, але це дратує неймовірно. Хотілося, щоб в обидві сторони це працювало, – сказав Ашур.

Максимович Назар

Recent Posts

Екс-півзахисник Олександрії розповів, що найбільше вплинуло на виліт команди з УПЛ

Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі

4 години ago

Екс-гравець Шахтаря покинув Епіцентр – клуб не продовжив з ним контракт

Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі

4 години ago

ЧС-2026. Іспанія впевнено розгромила Саудівську Аравію

Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…

6 години ago

Джерело: Мбаппе рішуче налаштований перемогти на ЧС-2026

Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі

8 години ago

Гендиректор ЛНЗ: Кращі футбольні менеджери в Україні? Палкін та Красніков

Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі

8 години ago

Артем Козак розповів, чому перейшов до Епіцентру і чому не поїхав з України

Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…

8 години ago