У новому клубі Санчо здебільшого розчаровував. Крім того, він вступив у конфлікт з головним тренером МЮ Еріком тен Хагом і пішов в оренду в дортмундську Боруссію.
Пізніше він повернувся до Англії, але знову не затримався на Олд Траффорд«. Цього разу його віддали в оренду в лондонський Челсі до кінця кампанії 2024/25.
У команді синіх Санчо відіграє важливу роль. Спочатку він вразив ворота у матчі із Саутгемптоном (5:1), а минулої неділі відзначився важливим ударом у грі з Тоттенхем (4:3). Санчо не приховує, що хоче повернути кредит довіри, отриманий ним на «Стемфорд Брідж».
«З першого дня в Челсі я відчув себе бажаним гостем. Я знаю, що є багато людей, яким я маю довести, що вони помиляються.Я багато працював. Я хотів би подякувати персоналу та команді за те, що вони повірили в мене і дали мені цю можливість», – цитує Санчо видання SuperSport.
У поточному сезоні 24-річний вінгер у складі Челсі провів 11 матчів у всіх турнірах, у яких забив два м’ячі та зробив п’ять асистів.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…