Денисе, ти заробив пенальті. Що там сталось?
Хотів обіграти суперника, прокидував мʼяч і відчув контакт – він ударив мене по нозі. Рефері прийняв правильне рішення.
Початок матчу вийшов не найкращим для нашої команди. Довго придивлялись до суперника?
Щось не виходило з того, що ми планували робити, ще й пропустили гол зі стандарту. Добре, що переналаштувалися швидко і довели гру до перемоги.
Доволі швидко відігрались після пропущеного мʼяча. Це допомогло з психологічної точки зору?
Думаю, що так. Після цього голу ми відчули впевненість в своїх силах і почали домінувати на полі, в нас стало виходити те, що ми вміємо. Ми швидко забили другий гол.
Про що просив Юрій Вернидуб в перерві?
Сказав, щоб зібралися і продовжували грати, як після пропущеного нами голу. В принципі, ми це і зробили. Грали у той футбол, який вміємо. Забили третій гол і спокійно довели діло до успіху.
Гра в цілому виправдала очікування?
Якщо виграли, то, напевно, що так. Кожен матч хочеться вигравати, незважаючи на те, який суперник. Рухаємось далі, попереду останній матч в цьому році, треба налаштовуватись на “Карпати”, а про цю гру вже забувати.
Нагадаємо, в наступному турі “Кривбас” прийматиме у себе вдома “Карпати” 14 грудня.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…