Categories: УПЛ

Олександр Бабич: За 15 турів у ворота суперників Чорноморця не дали 5 пенальті, а нам забили 3 голи з порушенням правил

Головний тренер «Чорноморця» Олександр Бабич прокоментував події матчу 15-го туру УПЛ проти «Олександрії» (0:3).

– У понеділок команда була прибитою. Ми провели розмову, дали команді більш відновлювальний день, з’явилися якісь емоції. Гадаю, ближче до цього туру ситуація покращиться, поспілкуємося на теорії. 

Це був серйозний удар, але я постараюся знайти правильні слова, щоб до гри з «Кривбасом» підтягнути емоціональний фон. У тому, що ми будемо готові функціонально, я не сумніваюся. Але команда потребує більше позитивних емоцій. Нам належить над цим попрацювати.

– А який стан Івана Петряка та Богдана Бутка?

– Після гри були вбитими. У тієї групи футболістів, яка грала з «Олександрією», була своя робота. Я лише привітався з ними, а далі вони перейшли у тренажерний зал, з ними працював окремий тренер.

Морально хлопців вбили. Я розумію, що треба переключатися, мабуть, професіонали мають вміти залишати такі моменти в минулому і концентруватися на тому, що попереду. Ми розраховуємо на них як на лідерів у подальших матчах. А ще важливо, щоб і в тренувальному процесі від них ішов позитив. 

– Вам арбітр теж показав жовту картку. Чим він це пояснив?

– Нічого не сказав. Я так зрозумів, що це або за мої емоції, або через те, що я вийшов на поле. Усі були на емоціях, я теж міг сказати щось неприємне, але ображати я нікого не хотів, не робив цього. Треба подивитися у протоколі пояснення, за що мені дали картку.

За 15 турів я нарахував п’ять пенальті, які не дали у ворота суперників «Чорноморця». Плюс три голи, які нам забили з порушенням правил, але їх було зараховано. Я вже не кажу про свистки в боротьбі за нейтральні м’ячі. Є мінімум 7-8 ситуацій, які вплинули на результат.

Я передивлявся телевізійний запис. Звук не вмикав, дивився свої моменти, мені так легше сконцентрувати увагу, коли звук вимкнено. Утім, я розумію, про що ви кажете: коментатор гри Волочай почав говорити про те, що на футбольному полі відбувається клоунада та цирк. Певно, це рівень його професіоналізму або оцінки ситуації. 

Звісно, це неприємно. «Чорноморець» має велику кількість вболівальників. Можливо, він ображений за щось на наш клуб. Бо я не знаю, для чого такі речі казати у прямому етері. Розумію, що коментатор має бути нейтральним і водночас проявляти емоції, але у цій ситуації це було недоречно, – сказав Бабич.

Сапотюк Юрій

Recent Posts

Екс-півзахисник Олександрії розповів, що найбільше вплинуло на виліт команди з УПЛ

Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі

4 години ago

Екс-гравець Шахтаря покинув Епіцентр – клуб не продовжив з ним контракт

Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі

4 години ago

ЧС-2026. Іспанія впевнено розгромила Саудівську Аравію

Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…

6 години ago

Джерело: Мбаппе рішуче налаштований перемогти на ЧС-2026

Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі

8 години ago

Гендиректор ЛНЗ: Кращі футбольні менеджери в Україні? Палкін та Красніков

Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі

8 години ago

Артем Козак розповів, чому перейшов до Епіцентру і чому не поїхав з України

Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…

9 години ago