Фонсека після поразки Мілана розкритикував суддів

Головний тренер Мілана Паулу Фонсека підбив підсумки матчу 14-го туру Серії А проти Аталанти (1:2). Його слова наводить інсайдер Ніколо Скіра.

Сьогодні я вперше хочу поговорити про суддівство, не збираюся мовчати. При першому голі на Тео був фол – у цьому немає сумнівів. Мені не сподобалася робота арбітра. Жодної поваги до Мілана, щотижня повторюється те саме.Я не боюся казати правду. Сьогодні ми заслуговували на більше. Вчора я не міг заснути, бо думав про суддю. Він уже працював тут, у Бергамо, як відеоасистент у матчі Аталанти з Удінезе. Подивіться, що тоді сталося», – додав Фонсека.

Сапотюк Юрій

Recent Posts

Австралійський новачок Вереса емоційно відреагував на приїзд в Україну

Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…

3 години ago

Заплановано п’ять спарингів – Олександрія назвала суперників

"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі

3 години ago

Сергій Ковалець: Спільно з керівництвом Металурга прийняли рішення припинити співпрацю

"Металург" та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін. Читати далі

3 години ago

Відомо, в який час Динамо проведе матчі Ліги Європи

УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі

3 години ago

Олександр Чижевський розкрив плани Агробізнеса на міжсезоння

Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі

4 години ago

Відомий експерт працевлаштувався у Лівому Березі

Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі

4 години ago