Свої перші кроки у футболі він робив у команді «Погонь» Новий Битом. У 1954 році був призваний до армії, після чого став гравцем варшавської «Легії».
Саме з армійцями Брихчи здобув чотири чемпіонські титули Польщі (1955, 1956, 1969 і 1970) та чотири Кубки Польщі (1955, 1956, 1964 і 1966). За 19 сезонів у складі «Легії» він зіграв 368 матчів і забив 182 голи.
Його рекорд результативності в історії клубу досі не перевершено.
У сезоні 1969/70 разом із «Легією» Брихчи дійшов до півфіналу Кубка чемпіонів. Після цього сезону до клубу приїхали представники мадридського «Реала», які запропонували контракт Люціану. Поляк погодився на умови іспанців, але через обмеження комуністичного режиму не зміг покинути країну.
Згодом у нього була можливість перейти до італійського «Мілана», але політична ситуація знову завадила цьому трансферу.
Після завершення ігрової кар’єри Люціан багато років працював тренером варшавської «Легії».
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…