Нагадаємо, що “гірники” з 23-ї хвилини вигравали з рахунком 1-0, але втратили перемогу в доданий час.
“Я дуже розчарований цим результатом. Це було абсолютно необов’язково. Ми повинні були закривати гру, особливо в другому таймі. Могли краще використовувати простір, забивати другий або третій голи. Але сталося те, що сталося.
Наш опонент створював шанси, але не такі, щоб перевернути хід гри. Однак в останні 15 хвилин ми підсіли – у таких іграх одного прострілу достатньо, щоб усе змінити. Коли рахунок 1-0, матч завжди відкритий і опонент може повернутися в гру. Це складний момент для нас.
Мої гравці важко працювали, але в деяких епізодах були недостатньо хороші. Ми заслуговували більшого, але футбол така гра, де недопрацювання в деяких епізодах може вплинути на хід подій. Дуже шкода, але головне зараз зібратися і працювати заради майбутніх матчів.
Це важкий удар. Я дуже розчарований. Не буду порівнювати з минулими іграми, але сьогодні ми повинні були раніше закривати гру. На останніх хвилинах нам не вистачило рішучості та наполегливості”, – сказав тренер в інтерв’ю УПЛ-ТБ.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…