Нагадаємо, що в першому таймі одесити залишилися вдев’ятьох після вилучень Петряка і Бутка. Обидва футболісти отримали червоні картки за неспортивну поведінку.
“Я дуже вдячний своїй команді за те, що вони, поки були сили, рухалися і перебудовувалися.
Я подивився епізод із першим голом Олександрії. На мій погляд, це чистий фол на нашому гравцеві. І я чув, і трибуни чули, що це був фол. Це 100 відсотків фол в атаці.
Ми розуміли, що повинні були зіграти дуже організовано. Але ми не розраховували, що нас із перших хвилин будуть так “гнати”. Я вдячний хлопцям, за той нерв, який був у нас.
Червоні картки? Це боротьба, пристрасть, бажання виграти нейтральний м’яч – у цих компонентах нам не можна було поступатися. Якби я прийшов із балету, то спокійніше б поводився. Але я вважаю, що фол на Бутко був і хлопці на полі це відчували. У нас є командний дух і ми один за одного б’ємося.
У нас було мінус два гравці, але ми намагалися перебудовуватися, грати в першій і другій зонах із м’ячем. Але з Олександрією навіть у рівних складах нелегко. Десь стандарт нам міг допомогти, але і тут ми не допрацювали.
Я вдячний хлопцям, що в меншості вони продовжили пресингувати, атакувати і організовано грати в захисті.
Чому я хотів забрати команду з поля? Це були емоції. Я повинен був захищати свою команду”, – сказав тренер в ефірі УПЛ-ТБ.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…