– Можна сказати, що після розгромної поразки в попередній грі Ліги Європи з “Ференцварошем” (0:4) київське “Динамо” вже може ставити хрест на своїх амбіціях у Лізі Європи?
– Коли ти пройшов уже половину шляху і в тебе нуль очок, то важко розраховувати на щось. Однак зараз оновлено формат турніру і скільки потрібно буде очок, щоб потрапити до євровесни до кінця незрозуміло. Поки залишається навіть мінімальний шанс, слід боротися за нього до останнього.
– Складається відчуття, що динамівська команда і сам Шовковський у внутрішній першості виступають наче на балу, а в єврокубках разом вчаться, складають іспити і далеко не завжди вдало.
– Таке враження справді присутнє. У чемпіонаті “Динамо” виглядає впевнено і за грою, і за результатом. Якщо брати останній матч із “Ференцварошем”, то вилучення Владислава Дубінчака зіграло свою роль. Поєдинки з “Лаціо” і “Ромою” не були провальними, але результату все одно немає.
Можливо, потрібно повчитися тій самій “Вікторії”, яка прагматично грає на результат, особливо у виїзних матчах із ПАОком, “Айнтрахтом”. Їхня команда і пропускає по два-три м’ячі, але забиває стільки ж.
Зрозуміло, що “Динамо” важко перебудовуватися з УПЛ на єврокубки саме в плані інтенсивності, але з кожної гри потрібно виносити що-небудь нове і рухатися вперед. Де динамівці повинні відчути себе розкутими і отримувати таке ж задоволення від гри, яке вони отримують під час матчів чемпіонату України.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…