АПЛ. Евертон у компенсований час врятував нічию з Фулхемом

У матчі 9 туру АПЛ Евертон приймав удома Фулхем.

Український лівий захисник Евертона Віталій Міколенко вийшов у стартовому складі своєї команди та відіграв весь матч.

Рахунок відкрили гості. На 61-й хвилині Сміт-Роу пішов від двох суперників флангом і покотив на Алекса Івобі, який з лінії штрафного майданчика пробив низом у ближній кут – 0:1.

На п’ятій доданій хвилині Евертон зрівняв рахунок. Після навісу з флангу м’яч потрапив до Мангаля на дальній штанзі, і він скинув у центр, де Бету головою без опору забив м’яч у сітку – 1:1.

Евертон ділить 14 місце в АПЛ, а Фулхем посідає 10 сходинку.

АПЛ. 9 тур

Евертон – Фулхем 1:1 (Бету 90+5 – Івобі 61)

Сапотюк Юрій

Слот: Щоб виграти АПЛ, потрібно перемагати у важких виїзних матчах

Головний тренер Ліверпуля Арне Слот висловився про те, як здобути чемпіонський титул у чемпіонаті Англії.Читати…

56 хв. ago

Сергій Шищенко: Дуже задоволений прогресом Оболоні, але є проблеми

Головний тренер «Оболоні» Сергій Шищенко після поразки від «Карпат» (0:1) у 11-му турі УПЛ оцінив прогрес команди. Читати далі

1 годину ago

Владислав Лупашко: Добре, що ми перемогли – це завжди тішить

26 жовтня о 18:00 відбувся матч 11-го туру УПЛ, в якому «Карпати» приймали «Оболонь» (1:0). Головний тренер…

3 години ago

Жирона без Циганкова зазнала другої поразки поспіль в Ла Лізі

Відбувся черговий матч 11-го туру Ла Ліги, в якому Жирона зустрічалася з Лас-Пальмасом. Читати далі

Ліга чемпіонів із футзалу. ХІТ завершив турнір нічиєю з Рекордом в основному раунді

Київський «ХІТ» завершив виступ у групі 1 основного раунду Ліги чемпіонів із футзалу сезону-2024/2025.Читати далі

4 години ago

Миколенко вийшов на друге місце за кількістю матчів в АПЛ серед українців

Захисник “Евертона” вийшов у старті зустрічі 9-го туру проти “Фулгема”. Читати далі