АПЛ. Брентфорд Ярмолюка в божевільному матчі переміг Іпсвіч

В межах 9-го туру АПЛ “Брентфорд” зіграв проти “Іпсвіча”. Українець Єгор Ярмолюк залишився на лаві для запасних “бджіл”.

3 – 2. Мбемо – 51-пен.

3 – 3. Ділеп – 86.

4 – 3. Мбемо – 90+6.

Вил: Кларк (Іпсвіч) – 69хв.

Партнерам Ярмолюка довелося відігруватись з 0:2 до 31-ї хвилини. Новачок АПЛ забив двічі за три хвилини, а героєм гостей став Херст, який асистував Смодіксу й відзначився сам. Втім, підопічні Томаса Франка відігрались ще до перерви.

На 44-й хвилині відставання в рахунку скоротив Вісса, а у компенсований час Кларк підвів Іпсвіч автоголом! За три хвилини після старту другого тайму Кларк ще й пенальті привіз, а Мбеумо його реалізував – 3:2. На цьому Гаррі не зупинився, отримавши другу жовту й залишивши гостей у меншості.

Брентфорд мав нагоди, аби добити Іпсвіч. На жаль, Томас Франк не наважився випускати Ярмолюка, а от Кіран Маккена свого джокера не став мурижити. Замість Херста на 72-й хвилині з’явився Ділеп, який вже на 86-й забив третій гол у ворота “бджіл”. 3:3 – але і цей рахунок не став остаточним. На 6-й компенсованій Мбеумо замкнув навіс з правого флангу й приніс перемогу Брентфорду (4:3), хоча всього за хвилину після цього ДІлеп міг зрівнювати. Від нічиєї господарів влаштувала стійка.

Сергій Шищенко: Дуже задоволений прогресом Оболоні, але є проблеми

Головний тренер «Оболоні» Сергій Шищенко після поразки від «Карпат» (0:1) у 11-му турі УПЛ оцінив прогрес команди. Читати далі

9 хв. ago

Владислав Лупашко: Добре, що ми перемогли – це завжди тішить

26 жовтня о 18:00 відбувся матч 11-го туру УПЛ, в якому «Карпати» приймали «Оболонь» (1:0). Головний тренер…

2 години ago

Жирона без Циганкова зазнала другої поразки поспіль в Ла Лізі

Відбувся черговий матч 11-го туру Ла Ліги, в якому Жирона зустрічалася з Лас-Пальмасом. Читати далі

АПЛ. Евертон у компенсований час врятував нічию з Фулхемом

У матчі 9 туру АПЛ Евертон приймав удома Фулхем.Читати далі

Ліга чемпіонів із футзалу. ХІТ завершив турнір нічиєю з Рекордом в основному раунді

Київський «ХІТ» завершив виступ у групі 1 основного раунду Ліги чемпіонів із футзалу сезону-2024/2025.Читати далі

3 години ago

Миколенко вийшов на друге місце за кількістю матчів в АПЛ серед українців

Захисник “Евертона” вийшов у старті зустрічі 9-го туру проти “Фулгема”. Читати далі