АПЛ. Борнмут Забарного у компенсований час врятував нічию з Астон Віллою

Ілля Забарний постійно виходить у старті за “Борнмут” у матчах АПЛ та проводить повний матч.

АПЛ, 9-й тур.

Астон Вілла – Борнмут 1 : 1.

1 – 0. Барклі – 76.

1 – 1. Еванілсон – 90+6.

Забарний знову вийшов у старті Борнмута. Його команда гостювала у Бірмінгемі, намагаючись стримати Астон Віллу. Завдання виявилось непростим – зокрема, і для Іллі. В одному з епізодів у першому таймі він невдало вибив м’яч у партнера, внаслідок чого Тілеманс підхопив відскок і пробив з лівого краю штрафного. Українець накрити не встиг.

В іншому епізоді Забарний не зміг перехопити простріл, який у підсумку завершився скасованим голом. Воткінс підхопив м’яч на правому краю карного та віддав пас Макгінну, а той прошив Кепу – втім, перед цим сфера викотилась за межі поля. Баску довелося виконати ще кілька сейвів до перерви, та і після неї роботи вистачало.

Зате при чистому голі Барклі на 76-й хвилині провини Іллі не було. До 6-ї компенсованої хвилини цей гол залишався єдиним чистим у зустрічі, однак потім зіграли заміни Андоні Іраоли. Еванілсон, який вийшов на 64-й хвилині разом з Тавернієром, забив з його асисту – і встановив фінальний рахунок 1:1! Попри це, Астон Вілла зуміла піднятись у топ-3.

Сергій Шищенко: Дуже задоволений прогресом Оболоні, але є проблеми

Головний тренер «Оболоні» Сергій Шищенко після поразки від «Карпат» (0:1) у 11-му турі УПЛ оцінив прогрес команди. Читати далі

15 хв. ago

Владислав Лупашко: Добре, що ми перемогли – це завжди тішить

26 жовтня о 18:00 відбувся матч 11-го туру УПЛ, в якому «Карпати» приймали «Оболонь» (1:0). Головний тренер…

2 години ago

Жирона без Циганкова зазнала другої поразки поспіль в Ла Лізі

Відбувся черговий матч 11-го туру Ла Ліги, в якому Жирона зустрічалася з Лас-Пальмасом. Читати далі

АПЛ. Евертон у компенсований час врятував нічию з Фулхемом

У матчі 9 туру АПЛ Евертон приймав удома Фулхем.Читати далі

Ліга чемпіонів із футзалу. ХІТ завершив турнір нічиєю з Рекордом в основному раунді

Київський «ХІТ» завершив виступ у групі 1 основного раунду Ліги чемпіонів із футзалу сезону-2024/2025.Читати далі

3 години ago

Миколенко вийшов на друге місце за кількістю матчів в АПЛ серед українців

Захисник “Евертона” вийшов у старті зустрічі 9-го туру проти “Фулгема”. Читати далі