Categories: УПЛ

УПЛ. Кривбас здобув перемогу над ЛНЗ

“Кривбас” та ЛНЗ зіграли один із найбільш очікуваних матчів 11-го туру Української Прем’єр-ліги. Зустріч відбулася у Кривому Розі на стадіоні “Гірник”. Обидві команди у минулому турі нарешті перервали свої серії без перемог. “Кривбас” на виїзді переграв “Зорю” (1:0), а ЛНЗ вдома не залишив шансів “Інгульцю” (2:0).

УПЛ, 11-й тур.

Кривбас Кривий Ріг – ЛНЗ Черкаси 3 : 1.

1 – 0. Іліч – 24.

2 – 0. Понєдєльнік – 58.

2 – 1. Наумець – 78.

3 – 1. Драмбаєв – 90+5.

Матч Кривбас – ЛНЗ мав розпочатись о 15:30, але через повітряну тривогу в Дніпропетровській області старт перенесли на 16:50. Команди показали, що глядачі недарма на них чекали, видавши яскравий старт. Перший момент створив ЛНЗ: Халайла метрів з 10 пробив трохи вище воріт. Кривбас відповів гострим ударом Понєдєльніка – Кучеренко перевів на кутовий.

На 24-й хвилині Кривбас зумів забити. Микитишин, здавалось, не дуже вдало зупинив м’яч у штрафному, але зумів розвернутись та навісити в центр. Твердохліб головою зумів переправити м’яч на Іліча, який першим дотиком обробив м’яч, а другим пробив у дальній кут – 1:0! До перерви ЛНЗ більше не мав моментів, а криворіжці могли подвоїти перевагу, однак удари Микитишина наприкінці тайму двічі блокували.

На старті другої половини швидкості в грі суттєво зменшились, але це не завадило Кривбасу забити другий м’яч на 58-й хвилині. Іліч навісив з кутового, Понєдєльнік набіг на ближню стійку і головою підрізав м’яч у ворота – 2:0! На 76-й хвилині ЛНЗ відіграв один м’яч. Нонікашвілі віддавав на Момо, але нападник послизнувся. М’яч дістався до Наумця, який гарно його обробив та з лівої пробив у дальній верхній кут – 2:1!

Черкасці після цього активніше пішли вперед, намагаючись відігратись, однак створити щось серйозне не вдалось. На останніх секундах ЛНЗ пішов на кутовий із воротарем, чим і скористався Кривбас – Драмбаєв підхопив м’яч, пробіг майже все поле та забив у порожні ворота. Таким чином, криворіжці набрали 17 очок та піднялись на 5 місце, а ЛНЗ з 15 пунктами залишився шостим.

Владислав Лупашко: Добре, що ми перемогли – це завжди тішить

26 жовтня о 18:00 відбувся матч 11-го туру УПЛ, в якому «Карпати» приймали «Оболонь» (1:0). Головний тренер…

48 хв. ago

Жирона без Циганкова зазнала другої поразки поспіль в Ла Лізі

Відбувся черговий матч 11-го туру Ла Ліги, в якому Жирона зустрічалася з Лас-Пальмасом. Читати далі

52 хв. ago

АПЛ. Евертон у компенсований час врятував нічию з Фулхемом

У матчі 9 туру АПЛ Евертон приймав удома Фулхем.Читати далі

55 хв. ago

Ліга чемпіонів із футзалу. ХІТ завершив турнір нічиєю з Рекордом в основному раунді

Київський «ХІТ» завершив виступ у групі 1 основного раунду Ліги чемпіонів із футзалу сезону-2024/2025.Читати далі

3 години ago

Миколенко вийшов на друге місце за кількістю матчів в АПЛ серед українців

Захисник “Евертона” вийшов у старті зустрічі 9-го туру проти “Фулгема”. Читати далі

УПЛ. Карпати здобули мінімальну перемогу над Оболонню

"Леви" знаходяться на моральному підйомі після перемоги у львівському дербі, а "пивовари" - у моральній…