Categories: Єврокубки

Різник став 3-м голкіпером в історії, який відбив пенальті та відзначився автоголом в одному матчі ЛЧ

Вінгер «Арсенала» Леандро Троссард не реалізував пенальті у матчі 3-го туру Ліги чемпіонів УЄФА проти «Шахтаря».

На 77-й хвилині гравець «канонірів» не реалізував пенальті, призначений за гру рукою захисника гірників Валерія Бондаря. Голкіпер гірників Дмитро Різник відбив удар 29-річного бельгійця.

Нагадаємо, що на 29-й хвилині гри Різник відзначився автоголом. Після удару Габріеля Мартінеллі м’яч влучив у стійку, а від спини Різника залетів у ворота.

Український голкіпер став 3-м воротарем в історії Ліги чемпіонів, який відзначився автоголом та відбив пенальті в одному матчі турніру.

Попередні 2 випадки були у 2014 та 2017 роках: Роберто Хіменес у грі «Олімпіакос» – «Ювентус» (листопад 2014-го) та Миле Свилар у матчі «Бенфіка» – «Манчестер Юнайтед» (жовтень 2017-го).

Сапотюк Юрій

Мюллер найкращий гравець Баварії в 21-му столітті за версією Goal

Нападника Томаса Мюллера визнано найкращим гравцем «Баварії» в 21-му столітті за версією Goal. Читати далі

2 години ago

Паулу Фонсека: Очевидно, що у першому таймі у нас не все виходило

Головний тренер «Мілана» Паулу Фонсека прокоментував перемогу у матчі 3-го туру Ліги чемпіонів УЄФА проти «Брюгге» (3:1). Читати далі

ПСЖ не забив жодного гола з останніх 94 ударів у ЛЧ

«ПСЖ» не забив жодного гола з останніх 94 ударів у Лізі чемпіонів (окрім автоголів). Читати далі

Ліга чемпіонів. Результати всіх матчів вівторка

У вівторок, 22 жовтня, в основному етапі Ліги чемпіонів сезону-2024/25 відбулося дев'ять поєдинків. Читати далі

ЛЧ. Реал з божевільним камбеком та хет-триком Вінісіуса розгромив Боруссію

У вівторок, 22 жовтня, відбувся матч 3-го туру основного етапу Ліги чемпіонів 2024/25 між мадридським «Реалом» та…

Жирона без Циганкова здобула першу перемогу в Лізі чемпіонів

22 жовтня відбувся матч 3-го туру Ліги чемпіонів 2024/25 між командами Жирона та Слован Братислава. Читати далі