Categories: УПЛ

Олександр Бабич: Мріяли перемогти сьогодні. Але ми розуміємо свої помилки

Головний тренер Чорноморця Олександр Бабич резюмував гру своєї команди у матчі проти Вереса.

– Зіграли унічию із прямим конкурентом. Звісно, мріяли перемогти сьогодні. Але ми розуміємо свої помилки. Якщо відверто, у другому таймі ми багато боротьби програвали, помилялися і нервували. Що стало причиною – потрібно розбиратися. Намагатимемося виправляти ці огріхи.

Заміна Ярослава Кисіля? Він не впорався з емоціями. Отримавши жовту картку, ми боялися, що він може отримати другу. По грі до нього зауважень нема.

Нічия – закономірний результат. Верес – дуже непросто команда. Верес, той же Інгулець – це признизно наш рівень по підбору виконавців.

Зараз для нас найважливіше набирати очки. А сьогодні для перемоги не вистачило якіснішої роботи у боротьбі і трохи не витримали цієї навали від Вереса у другому таймі.

Захисник Вереса: Ми хотіли перемогти, їхали в Одесу тільки за перемогою

Захисник "Вереса" Семен Вовченко прокоментував здобуту нічию у матчі з "Чорноморцем" (1:1) в рамках 10-го…

6 хв. ago

Едуард Сарапій: Ми прагнемо бути на вершині турнірної таблиці

Захисник “Полісся” Едуард Сарапій прокоментував гру проти “Лівого Берега” (0:0) у 10-му турі УПЛ.Читати далі

10 хв. ago

Олег Кожушко: Були потрібні три очки любою ціною

Нападник “Кривбасу” вперше вийшов на полі восени.Читати далі

14 хв. ago

Василь Кобін: Ми намагаємося виживати на полі по максимуму

Головний тренер "Інгульця" Василь Кобін прокоментував поразку своєї команди від "ЛНЗ" (0:2) у 10-му турі…

17 хв. ago

Рома – Інтер. Відомі оцінки Артема Довбика за матч Серії А

Джаллороссі” не змогли здобути залікові бали у домашньому поєдинку з “Інтернаціонале” (0:1).Читати далі

21 хв. ago

Екс-форвард Динамо відзначився голом в Італії

Форвард Емполі Богдан Попов запалює в Італії. Українець в черговому матчі відзначився голом.Читати далі