Categories: Інше

Ліонель Мессі став найкращим бомбардиром Інтер Маямі в історії клубу

Учора “Інтер Маямі” переміг “Нью-Інґленд Революшн” у домашньому матчі регулярного сезону МЛС з рахунком 6:2.

Ліонель Мессі вийшов на заміну на 57-й хвилині матчу при рахунку 2:2 та відзначився хет-триком за 11 хвилин. Такий перфоманс від аргентинського форварда приніс йому статус найкращого бомбардира в історії “Інтер Майамі”. Таким чином, у Мессі 33 голи, він обійшов еквадорця Леонардо Кампану, який має 30 м’ячів.

Нагадаємо, цього сезону в МЛС Мессі забив 20 голів та віддав 10 результативних передач у 19 матчах. Наразі “Інтер Майамі” набрав 74 очки в регулярному сезоні МЛС, що є рекордом чемпіонату.

Андреас Карраско: Наша тривожність не давала нам добре грати в другому таймі

Головний тренер ЛНЗ Рубен Караско розповів про повернення на домашній стадіон та гру команди.Читати далі

11 хв. ago

Друга ліга. Ужгород та Полісся-2 сильнішого не виявили

У заключному матчі 11-го туру Другої ліги Ужгород зустрівся з Поліссям-2.Читати далі