Артета: Ми вже втретє граємо вдесятьох, і це все дуже ускладнює

Головний тренер Арсенала Мікель Артета розповів, що його команда поступилась Борнмуту (0:2) через те, що допустила більше помилок під час гри в меншості.

Слова Артети наводить Sky Sports:

“Дуже розчаровані результатом, ми приїхали сюди, щоб виграти гру. Досить важко грати проти цього суперника, але потім нам доводиться грати 60-70 хвилин вдесятьох.

Ми дуже старалися, Мартінеллі мав найбільший шанс у грі. Це гра на помилках, і сьогодні ми припустилися двох великих помилок.

Ми вже втретє граємо вдесятьох, і це все дуже ускладнює”.

Обидва голи Борнмут забив у другому таймі, коли суперник грав у меншості після вилучення Вільяма Саліба.

Для команди Артети це перша поразка в сезоні. Арсенал з 17 очками залишається третім.

У складі Борнмута весь матч провів український захисник Ілля Забарний. Олександр Зінченко повернувся до заявки Арсенала, але залишився у запасі.

Сапотюк Юрій

Шевченка запросили на особливий матч легенд футболу

Цими вихідними в столиці Південної Кореї Сеулі відбудеться своєрідний матч легенд футболу. 20 жовтня на…

2 години ago

Едін Джеко: Довбику в Ромі було трохи важко на початку, але він не здався – тепер йому все дається легко

Форвард «Фенербахче» Едін Джеко поділився думками про нападника «Роми» Артема Довбика. Читати далі

Шон Дайч: Ми знову демонструємо ознаки того, що Евертон – хороша команда

Головний тренер «Евертона» Шон Дайч поділився думками про перемогу у матчі 8-го туру АПЛ проти «Іпсвіча» (2:0). Читати далі

Модрич – найвіковіший футболіст Реала, який зіграв в офіційному матчі

Півзахисник «Реала» Лука Модрич вийшов на заміну в матчі 10-го туру Ла Ліги проти «Сельти». Читати далі

Руслан Ротань: Вважаю, що сьогодні ми на цю перемогу заслужили

Головний тренер «Олександрії» Руслан Ротань прокоментував перемогу над «Ворсклою» (1:0) у 10-му турі УПЛ. Читати далі