Боруссія Дортмунд мінімально обіграла Санкт-Паулі у стартовому матчі 7 туру Бундесліги

Сьомий тур німецької Бундесліги стартував у Дортмунді матчем між місцевою Боруссією та Санкт-Паулі. Господарі здобули непросту мінімальну перемогу над одним із аутсайдерів першості з рахунком 2:1.

Боруссія вийшла вперед під кінець першого тайму зусиллями Ремі Бенсебаїні. На 78-й хвилині Санкт-Паулі відігрався завдяки голу Еріка Сміта, проте команда Нурі Шахіна через 5 хвилин таки вирвала перемогу.

Чемпіонат Німеччини – Бундесліга

7 тур, 18 жовтня

Боруссія Дортумнд – Санкт-Паулі – 2:1 (1:0)

Голи: 1:0 – 43 Бенсебаїні, 1:1 – 78 Сміт, 2:1 – 83 Гірассі

Боруссія завдяки цій перемозі набрала 13 очок і піднялася на четверте місце в турнірній таблиці Бундесліги. Санкт-Паулі залишається 16-м з 4 балами в активі.

Сапотюк Юрій

Венсан Компані: Міняти все в Баварії було б безглуздо

Головний тренер Венсан Компані - про завтрашній матч своєї команди зі Штутгартом у Бундеслізі.Читати далі

3 години ago

Румменігге: Старий формат Ліги чемпіонів був нудним

Член наглядової ради Баварії Карл-Хайнц Румменігге вважає, що новий формат Ліги чемпіонів кращий за попередній.Читати…

Арне Слот: Челсі – найскладніший суперник для нас на старті сезону

Головний тренер Ліверпуля Арне Слот поділився своїми очікуваннями від майбутнього матчу АПЛ з Челсі.Читати далі

Визначилось місце проведення матчу за Суперкубок Іспанії

Королівська іспанська футбольна федерація (RFEF) оголосила про проведення Суперкубка Іспанії у Джидді, Саудівська Аравія. Читати далі

Тен Хаг: Чутки про моє звільнення походять лише від англійських ЗМІ

Головний тренер Манчестер Юнайтед Ерік тен Хаг провів прес-конференцію перед матчем з Брентфордом в АПЛ.Читати…

Хабі Алонсо визнав, що Байєру потрібно покращувати гру в обороні

Наставник Байєра Хабі Алонсо - про майбутній матч своєї команди з Франкфуртом у Бундеслізі.Читати далі