Categories: Ліга Націй

Ліги націй. Азербайджан у меншості зазнав поразки від Словаччини

У понеділок, 14 жовтня, відбувся матч у дивізіоні С Ліги націй між Азербайджаном і Словаччиною (1:3).

Ліга націй, 4-й тур

Азербайджан – Словаччина – 1:3

Голи: Байрамов, 38 – Мамедов, 15 (автогол), Гараслін, 75, Дюріш, 86

Вилучений: Емрелі, 70 (Азербайджан, друга жовта)

Збірна Азербайджану під керівництвом Фернанду Сантуша провалює черговий цикл. У трьох попередніх турах Ліги націй “міллі” зазнали трьох поразок, домашній матч зі Словаччиною міг стати для Азербайджану можливістю набрати перші очки.

Уже на 15-й хвилині правий центральний захисник (у схемі 3-4-3) Мамедов під час спроби перервати простріл із флангу зрізав м’яч у власні ворота. Але під кінець тайму господарі зрівняли рахунок, забивши свій третій гол у цьому розіграші турніру: Шейдаєв побачив відкривання Торала Байрамова й оформив йому передачу під удар головою – захисник Карабаху не схибив.

Але позбутися нуля в графі “очки” Азербайджану не судилося. Після того, як форвард господарів Махір Емрелі заробив другу жовту картку і його вигнали з поля, команда Франческо Кальцони втілила чисельну перевагу – Гараслін забив із передачі Шкріняра. Остаточно добив господарів Дюріш.

Довбик наздогнав Селезньова за кількістю голів за збірну Україні

Форвард збірної України Артем Довбик забив у матчі 4-го туру Ліги націй УЄФА проти команди Чехії. Читати далі

3 хв. ago

Калюжного визнано Левом матчу проти Чехії

Українські вболівальники визнали півзахисника Івана Калюжного найкращим гравцем матчу 4-го туру Ліги націй УЄФА проти Чехії (1:1). Читати далі

5 хв. ago

Лунін відновив тренування з Реалом

Український воротар мадридського Реала Андрій Лунін повернувся до тренувань після вірусної інфекції. Про це повідомляє пресслужба клубу.Читати…

8 хв. ago

Ліга націй. Результати всіх матчів дня

Сьогодні, 14 жовтня, відбулося 10 матчів четвертого раунду Ліги націй УЄФА сезону-2024/2025.Читати далі

12 хв. ago

Україна зіграла внічию з Чехією в четвертому турі Ліги націй

Головний тренер збірної України Сергій Ребров у стартовий склад попереднього матчу Ліги націй проти збірної…

21 хв. ago

Гуцуляк травмувався у матчі проти Чехії

Півзахисник збірної України Олексій Гуцуляк достроково завершив матч проти Чехії. Читати далі