Categories: Перша ліга

Перша ліга. Минай впевнено переміг Агробізнес

Після двох поспіль гостьових ігор Минай повернувся на домашній стадіон – на власному полі закарпатці приймали лідера першості Агробізнес.

Перша ліга, 12-й тур. Група А.

Минай – Агробізнес Волочиськ 3 : 1.

1 – 0. Ременяк – 16.

2 – 0. Рязанцев – 42.

3 – 0. Ременяк – 71.

3 – 1. Касімов – 76.

У гості до “Миная” приїхав лідер групи А, який у нинішньому сезоні очок ще не втрачав. “Минай” востаннє перемагав ще у другому турі. Без сліз на гру підопічних Любеновича в останніх матчах складно дивитися.

Досить несподівано господарі поля вже на 16-й хвилині змогли відкрити рахунок. Рязанцев віддав у штрафну на Ременяка, який з розвороту пробив і м’яч з рикошетом залетів у ворота – 1:0. Навряд чи такого очікував лідер групи. За рахунок бажання та самовіддачі закарпатці досягнули свого. Наприкінці першого тайму підопічні Любеновича збільшили свою перевагу. Рязанцев метрів з 18-ти потужно пробив у кут воріт – 2:0.

У другій половині зустрічі гості прагнули якомога швидше забити, але їм це не вдалося. Міг знімати всі питання про переможця Вишневський, але врятував свою команду Підківка. На 71-й хвилині господарі досягнули свого. Матюшенко прострілив, а Ременяк переправив м’яч у дальній кут – 3:0. Такого “Миная” у цьому чемпіонаті ми ще не бачили. Гості все ж м’яч престижу забили. Відзначився Дмитро Касімов – 3:1.

Таким чином, переможна серія “Агробізнеса” переривається.

Друга ліга. Пробій на виїзді переміг Вільхівці

В межах 10-го туру Другої ліги зійшлися Вільхівці та Пробій.Читати далі

27 хв. ago

Символічна збірна третього туру Ліги націй: українець потрапив до команди найкращих

Відбулися матчі третього туру Ліги націй сезону 2024/25. Читати далі

35 хв. ago

ЗМІ: Український легіонер із Бразилії може змінити футбольне громадянство

Збірна України може втратити перспективного воротаря.Читати далі

49 хв. ago

Перша ліга. Буковина зіграла внічию з Поділлям

Поєдинок третьої та сьомої команди групи. Буковина в попередньому турі в гостях зазнала поразки від…