Зустріч четвертої та восьмої команд групи. Металіст в минулому турі в гостях розгромив Поділля і перебуває в квартеті кращих. Тернопільська команда в попередньому турі згідно календаря участі не брала.

Перша ліга, 12-й тур.

Металіст Харків – Нива Тернопіль 2 : 0.

1 – 0. Федорів – 53.

2 – 0. Приходько – 74.

Гості активно та агресивно розпочали зустріч і могли досить швидко відкривати рахунок. З-за меж штрафної пробивав Дорошенко, але його удар парирував Рибак. Також після розіграшу кутового у кут пробивав Галадей, але знову голкіпер “Металіста” зіграв блискуче. У харків’ян з конструктивом у першій половині тайму відчувалися проблеми. На 25-й хвилині зі штрафного у верхній кут пробивав Дорошенко, але Рибак і цього разу дотягнувся до м’яча. Перший тайм завершився без голів.

На початку другого тайму господарі відкрили рахунок. Після розіграшу кутового Федорів на дальній стійці переправив м’яч у сітку – 1:0. Після перерви вже не так активно грали підопічні Вірта. На 74-й хвилині всі питання про переможця були зняті. Приходько з меж штрафної пробив у дальній кут і забив свій дебютний гол на професіональному рівні.

Перемога дозволила “Металісту” піднятися на третє місце.

Максимович Назар

Recent Posts

Любенович відреагував на чутки про небажання тренувати Минай

Головний тренер “Миная” Желько Любенович розвіяв міф про негативну обстановку в клубі.Читати далі

7 хв. ago

Віктор Вацко назвав хавбека, який є майбутнім збірної України

Відомий український футбольний журналіст та коментатор Віктор Вацко розповів, чому хавбеку молодіжної збірної України Єгору…

44 хв. ago

Друга ліга. Колос-2 розійшовся миром з Чайкою

В межах 10-го туру Другої ліги Колос-2 зіграв внічию з Чайкою.Читати далі

47 хв. ago

Артем Мілевський назвав найважчих суперників у кар’єрі

Колишній нападник київського «Динамо» Артем Мілевський назвав найважчих суперників у своїй футбольній кар'єрі.Читати далі