Україна U-17 розгромила Казахстан у кваліфікації Євро-2025

Юнацька збірна України U17 на кваліфікаційному турнірі Євро-2025 зіграла у своєму другому поєдинку проти однолітків із Казахстану.

Суперник тримався досить довго, але в середині другого тайму українці влаштували справжній штурм воріт казахів. Менше п’яти хвилин знадобилося нашій команді, щоб оформити розгром завдяки голам Андрійка, Заліпки та Джурабаєва.

Таким чином, після двох турів українці мають шість очок. У першому матчі наші хлопці обіграли команду Косова (4:2).

Пізніше сьогодні косовари зіграють із господарями турніру бельгійцями, які і є нашими основними конкурентами. У разі нічиєї чи перемоги бельгійців Україна забезпечить собі щонайменше друге місце.

В останньому турі 15 жовтня зіграють Україна та Бельгія. Для виходу із групи потрібно зайняти місце не нижче другого.