Назаренко став 300-м гравцем в історії збірної України

Вінгер “Полісся” Олександр Назаренко став 300-м гравцем в історії збірної України, півзахисник “Шахтаря” Дмитро Криськів – 301-м.

Назаренко з’явився на полі наприкінці зустрічі, замінивши Михайла Мудрика, який забив переможний гол у зустрічі. Криськів вийшов на заміну на 90-й хвилині. Хавбек змінив ще одного дебютанта, Івана Калюжного, який грав із перших хвилин.

У наступному турі “синьо-жовті” зіграють із чеською збірною. “Домашній” поєдинок для підопічних Реброва відбудеться 14 жовтня у польському Вроцлаві.

Сапотюк Юрій

Recent Posts

Барселона досі платить Мессі зарплатню – каталонці мають заборгованість ще перед двома екс-зірками

Барселона не повністю розрахувалася з Ліонелем Мессі і продовжує виплачувати йому кошти. Читати далі

5 хв. ago

Михайло Мудрик: Я просто зробив свою роботу, те, що вмію робити

Вінгер збірної України Михайло Мудрик прокоментував перемогу у матчі 3-го туру Ліги націй УЄФА проти команди Грузії (1:0). Читати далі

3 години ago

Adidas – не для всіх? Форма є в національної збірної, коментаторів та навіть alyona alyona, але не молодіжки

11 жовтня синхронно грали дві українські футбольні збірні – основна проти Грузії в Лізі націй (1:0) і молодіжна проти Англії у відборі…

Іван Калюжний: Це була мрія для мене зіграти за національну команду. Дякую тренеру за довіру

Півзахисник збірної України Іван Калюжний в ефірі телетрансляції прокоментував перемогу над Грузією (1:0) у матчі Ліги націй,…

Хавбек Грузії Кітейшвілі: У грі з Україною ми не показали той футбол, який був потрібен

Півзахисник збірної Грузії Отар Кітейшвілі прокоментував поразку від України (0:1) в 3-му турі Ліги націй. Читати далі

Роналд Куман: Коли у тебе на гравця менше, то після нічиєї відчуваєш полегшення

Головний тренер збірної Нідерландів Роналд Куман прокоментував нічию з Угорщиною (1:1) в 3-му турі Ліги націй. Читати далі