Попри вирішене завдання з виходом на Євро-2025 (U-21) молодіжній збірній України належало зіграти фінальні матчі у відборі. В п’ятницю підопічні Унаї Мельгоси зустрілися з однолітками з Англії.

Попри низку моментів від англійської збірної протягом матчу, саме збірній України вдалося відкрити рахунок. На 70-й хвилині українську молодіжку вперед вивів Тарас Михавко.

На 88-й хвилині збірній Англії вдалося зрівняти рахунок. Джеймс МакАті потужним ударом зі штрафного вразив ворота Руслана Нещерета.

На 90+2-й хвилині англійці змогли вийти вперед. Автором голу знову став МакАті.

Таким чином, матч завершився вольовою. перемогою Англії з рахунком 1:2, що стало першою втратою очок для молодіжної збірної України у відборі на Євро-2025. Тим не менш, українці й надалі очолюють групу F із 24 набраними очками в 24 матчах.