Categories: Ліга Націй

Ліга націй. Північна Македонія розгромила збірну Латвії, Молдова мінімально обіграла Андорру

Сьогодні, 10 жовтня, одночасно стартували два матчі третього туру Ліги націй. Північна Македонія зіграла у групі С4 проти Латвії, а Молдова (група D2) проти Андорри.

Збірна Північної Македонії у першому таймі на 35-й хвилині відкрила рахунок, а після перерви команда забила у ворота суперникам ще два м’ячі. Поєдинок завершився з рахунком 0:3.

В паралельному матчі збірна Молдови забила на екваторі першого тайму, і на фінальних секундах поєдинку команда подвоїла рахунок. Фінальний свисток – 2:0.

Ліга націй.

Група С4
Латвія – Північна Македонія – 0:3
Голи: Атанасов 35′, Камілі 70′, Ельмас 90+3′ Ліга націй.

Група D2
Молдова – Андорра – 2:0
Гол: Іоніце 31′, Кожокару 90+5′

Турнірне становище в групі С4: Північна Македонія займає перше місце, маючи 7 очок. Далі йде Вірменія, яка ще буде грати свій третій матч, вона має три бали. Латвія на третьому, з такою самою кількістю очок. А на останньому – збірна Фарерських островів, яка ще має матч в запасі.

Тепер щодо групи D2: Молдова на першій позиції – 6 балів. Друге місце за Мальтою (3), а на останньому в нас Андорра – 0 очок.

Сапотюк Юрій

Результати всіх матчів дня третього раунду Ліги націй

Сьогодні, 10 жовтня, відбулося десять матчів третього раунду Ліги націй УЄФА сезону-2024/2025.Читати далі

2 години ago

Ліга Націй. Англія програла на Вемблі вперше за два роки

Збірна Греції у матчі 3-го туру Ліги націй УЄФА 2024/25 перемогла Англію (2:1). Читати далі

Ліга націй. Італія втратила перемогу над Бельгією

У матчі третього туру Ліга націй збірна Італії на своєму полі брала команду Бельгії. Зустріч завершилася внічию з рахунком 2:2.Читати…

Ліги націй. Франція в Будапешті розгромила Ізраїль

Франція без блиску, але здолала аутсайдера своєї групи — Ізраїль.Читати далі

Кубок Італії. Оприлюднено розклад матчів 1/8 фіналу

Стали відомі дати та час проведення матчів 1/8 фіналу Кубка Італії 2024/25. Читати далі