Categories: Друга ліга

9-й тур Другої ліги мовою чисел та фактів

Перша поразка Чернігова, дубль граючого президента та сьома перемога поспіль Колоса. Найцікавіші події чергового туру Другої ліги

Перша поразка Чернігова і сьома перемога поспіль Колоса. У Бучі в центральному матчі туру групи Б ковалівський Колос-2 приймав Чернігів. Зустріч завершилась перемогою господарів з рахунком 1:0. Чернігівська команда зазнала першої поразки у сезоні.

Колос здобув сьому перемогу поспіль, а також залишилась єдиною командою з 20-ти учасників Другої ліги, яка йде без поразок.

Переможні серії Полісся-2 та Локомотива. Полісся-2 продовжує лідирувати в групі А. Минулого туру житомирська команда вдома розгромила Самбір-Ниву-2 з рахунком 4:1. Для Полісся-2 ця перемога стала третьою поспіль. Такий показник має і київський Локомотив.

Програшні серії Реал Фарми та Металіста 1925-2. Реал Фарма навіть після зміни на тренерському містку продовжує програвати. Минулого туру одесити на виїзді зазнали поразки від Скали 1911 (1:3), яка стала для них п’ятою поспіль.

Не найкраще виступає аутсайдер групи Б – Металіст 1925-2. Харківська команда також програє в останніх п’яти матчах.

Безкомпромісні Ворскла-2 та Реал Фарма. Полтавська команда провела дев’ять поєдинків цього сезону і у жодному матчі не зіграла внічию. Відзначимо, що підопічні Ії Андрущак зазнали поразок в чотирьох останніх зустрічах.

Також без нічиїх поки що проводить свої матчі Реал Фарма – одна перемога і вісім поразок.

Перервалась «суха» рекордна серія сезону. Голкіпер Чернігова Максим Татаренко не пропускав м’ячів у свої ворота протягом 489 хвилини. Це рекордний показник сезону. Всього Татаренко пропустив п’ять голів у цій кампанії.

Дебютний дубль легіонера. Нападник Полісся-2 Адмір Брістріч оформив дебютний дубль за житомирську команду у Другій лізі. Боснійському форварду вдалося забити два м’ячі у ворота Самбір-Ниви-2.

Дубль граючого президента. Нива нарешті перервала серію з шести поразок поспіль. У драматичному матчі вінницька команда на своєму полі здобула вольову перемогу над Металістом 1925-2 з рахунком 3:2. Два м’ячі забив граючий президент Ниви Артур Загорулько.

• Всього глядачів – 660
  • Найбільше глядачів: Ревера 1908 – Пробій (410)
  • Пенальті – 3 (3 реалізовані)
  • Автоголи – 0
  • Жовті картки – 25 (господарі) – 20 (гості)
  • Червоні картки – 2 (господарі) – 1 (гості)
  • Найшвидший гол – Андрій Ралюченко (Скала 1911), Микола Сікач (Пробій) 2 хвилина
  • Найпізніший гол – Артур Загорулько (Нива) 90+3 хвилина
  • Забивна серія: сім останніх матчів – Рух-2 (14 голів), Колос-2 (14 голів)
  • Пропускна серія: дев’ять останніх матчів – Реал Фарма (20 голів), Ворскла-2 (14 голів), Металіст 1925-2 (27 голів)
  • Серія без пропущених м’ячів: ФК Чернігів – 489 хвилина

Пресслужба ПФЛ

Максимович Назар

Recent Posts

Компані запровадив нові внутрішні правила у Баварії

Головний тренер «Баварії» Венсан Компані запровадив у команді нові внутрішні правила, повідомляє Bayern & Germany з посиланням на…

12 хв. ago

Жоан Лапорта: Іньєста — це минуле, теперішнє і майбутнє Барселони

Президент «Барселони» Жоан Лапорта висловився про колишнього півзахисника команди Андреса Іньєсту. Читати далі

14 хв. ago

Дмитро Криськів: Давно чекав виклику у збірну України

Півзахисник збірної України Дмитро Криськів розповів, як він відреагував на виклик у команду. Читати далі

16 хв. ago

Палмер – визнаний найкращим футболістом Англії за підсумками сезону 2023/24

Півзахисник "Челсі" Коул Палмер визнаний найкращим футболістом Англії за підсумками сезону 2023/24.Читати далі

20 хв. ago

Cтепаненко працював окремо від основної групи на тренуванні збірної України через травму

Півзахисник збірної України Тарас Степаненко на тренуванні працював окремо від основної групи, повідомляє телеграм-канал УАФ. Читати далі

1 годину ago

Бізімана отримав виклик до збірної Руанди на матчі кваліфікації КАН-2025 проти Беніну

Півзахисник Кривбасу Джихад Бізімана отримав виклик до збірної Руанди на матчі кваліфікації Кубка Африканський Націй-2025 проти Беніну.Читати далі