Збірна України з пляжного футболу зіграє у плей-офф відбору на ЧС-2025

Збірна України з пляжного футболу зазнала поразки від Польщі у другому матчі європейської кваліфікації до чемпіонату світу-2025 (1:8).

Відбір ЧС-2025, європейська кваліфікація, група F

Україна – Польща – 1:8

Голи: Зборовський, 25 – Кароляк, 5, Єсьоньовскі, 6, Брохоцькі, 11, 15, 35, Клопец, 12, Бістула, 23, Блащик, 28

Поляки швидко здобули перевагу, вже в першому періоді забивши чотири м’ячі. У другій 12-хвилинці українці пропустили ще два голи. Хоча Україна змогла відквитати один м’яч на початку третього періоду, це не змінило ходу гри, і поляки завершили матч з великим розгромом. Варто зазначити, що в першому матчі українці здобули вражаючу перемогу над Норвегією з рахунком 8:2.

Завдяки цій перемозі “синьо-жовті” посіли друге місце в групі F, що дозволило їм вийти до 1/8 фіналу відбору. Наступного суперника для нашої команди буде визначено пізніше.

Вісім команд-переможців змагань 1/8 фіналу сформують дві групи. Чотири найсильніші команди отримають право участі у фінальній частині чемпіонату світу-2025.

Юрій Мороз: Бельгія U-17 – фаворит турніру, але у збірної України є свої плани

Головний тренер збірної України U-17 Юрій Мороз поділився очікуваннями від кваліфікації Євро-2025. Читати далі

2 хв. ago

Балотеллі може повернутися в Серію А

Італійський форвард Маріо Балотеллі може продовжити карʼєру в складі «Торіно», повідомляє La Stampa. Читати далі

11 хв. ago

Динамо розпочало продаж квитків на матч з Ференцварошем

«Динамо» оголосило про початок продажу квитків на матч основного етапу Ліги Європи з «Ференцварошем». Читати далі

18 хв. ago

Офіційно. Нефтчі оголосив про звільнення Григорчука

Український наставник Нефтчі Роман Григорчук покинув азербайджанський клуб. Про це повідомляє пресслужба команди.Читати далі

24 хв. ago

Дідьє Дешам: Я прекрасно знаю, що Мбаппе не піде проти свого клубу

Головний тренер збірної Франції Дідьє Дешам пояснив своє рішення не включати Кіліана Мбаппе до складу…

29 хв. ago

Збірна Англії втратила кількох гравців перед матчами Ліги націй

19-річний півзахисник збірної Англії Коббі Мейну не зможе взяти участь у наступних матчах Ліги націй.Читати далі