Ліга Європи. Другий тур

Олімпіакос – Брага – 3:0

Голи: Ель-Каабі, 45, 59, Ессе, 53

Український форвард Олімпіакоса Роман Яремчук поєдинок розпочав на лаві запасних. Його команда могла вирватися вперед вже на 5-й хвилині, однак гол конкурента нашого земляка – Ель-Каабі – скасували через офсайд.

Але на останній хвилині основного часу стартового тайму Ель-Каабі таки забив ще й легітимний гол. Форвард грецького клубу вразив ворота суперника ефектним ударом з-поза меж штрафного.

На старті другого тайму Олімпіакос зробив свою перевагу комфортнішою – Сантьяго Ессе “перекинув” воротаря, прийнявши у центрі штрафного пас від партнера. А вже за лічені хвилини греки довели рахунок до розгромного. Воротар Браги невдало вибив м’яч, його підхопили господарі, у підсумку снаряд опинився в Ель-Каабі, який оформив дубль.

3:0 – клуб українця тріумфує, але Яремчук так і просидів весь поєдинок на лаві запасних.