Categories: Єврокубки

Динамо без шансів програло Хоффенхайму та опустилося на останнє місце в ЛЄ

У Зінгсгаймі на стадіоні “Вірсол Райн-Некар-Арена” відбувся матч другого туру основного етапу Ліги Європи, в якому київському Динамо протистояв німецький Гоффенгайм.

Поєдинок завершився поразкою віцечемпіона України з рахунком 0:2.

Ліга Європи. Основний раунд. 2-й тур.

«Хоффенхайм» – «Динамо» – 2:0

Голи: Гложек (22, 60)

Попередження: Грілліч (40)

«Хоффенхайм»: Бауманн, Нсокі, Штах, Аклогума (Дракслер, 74), Прасс, Грілліч (Тохумджу, 56), Бішоф, Жандре (Кадержабек, 56), Гложек, Мерштедт (Брюн-Ларсен, 87), Крамарич (Бюльтер, 74)

Запас: Філіпп, Юрасек, Табакович, Шавес

«Динамо»: Бущан, Дубінчак, Михавко, Попов, Караваєв, Шапаренко, Бражко (Андрієвський, 83), Михайленко (Піхальонок, 70), Волошин, Ванат (Герреро, 70), Кабаєв (Рубчинський, 83)

Запас: Нещерет, Ігнатенко, Вівчаренко, Дячук, Шепелєв, Тимчик, Біловар

Арбітр: Александар Ставрев (Північна Македонія)

Стадіон «Вірсол Райн-Некар-Арена» (Зінгсхайм, Німеччина)

Перший тайм пройшов за ігрової переваги Динамо. Кияни більше контролювали м’яч, але рідко загрожували воротам суперників. Натомість Гоффенгайм витиснув максимум зі своїх моментів.

На 22-й хвилині господарі скористалися помилками захисників Динамо та відкрили рахунок у матчі. Чеський форвард Хоффенхайма Адам Гложек отримав м’яч у штрафному майданчику та ювелірним ударом відправив м’яч під праву стійку.

У середині другого тайму той же Гложек вдруге покарав динамівців. Нападник чудовим ударом пробив впритул до стійки – Бущан не зміг врятувати команду. “Біло-сині” ж не змогли відповісти навіть голом престижу.

Динамо зазнало другої поразки поспіль у Лізі Європи та посідає останнє місце в турнірній таблиці. Команда Олександра Шовковського, яка в стартовому турі розгромно програла італійському Лаціо (0:3) пропустила сумарно 5 голів, не забивши за два тури жодного.

Наступний матч у Лізі Європи Динамо проведе 24 жовтня проти італійської Роми, за яку грає український форвард Артем Довбик. Гоффенгайм у той же день зіграє на виїзді з португальським Порту.

Сапотюк Юрій

Ліга конференцій. Результати всіх матчів четверга

Сьогодні, 3 жовтня, відбулись матчі основного етапу Ліги конференцій сезону-2024/25.Читати далі

18 хв. ago

Ліга Європи. Результати всіх матчів дня

Сьогодні, 3 жовтня, відбудеться 18 матчів 2 раунду основного етапу Ліги Європи сезону-2024/25.Читати далі

20 хв. ago

Порту і Манчестер Юнайтед зіграли матч-трилер в ЛЄ

3 жовтня пройшов матч 2-го туру основного етапу Ліги Європи 2024/25 між командами «Порту» та «Манчестер Юнайтед».Читати…

23 хв. ago

ЛК. Челсі з асистом Мудрика розібрався з Гентом

3 жовтня пройшов матч 1-го туру основного етапу Ліги конференцій 2024/25 між командами «Челсі» та «Гент».Читати далі

29 хв. ago

І Довбик не врятував. Рома сенсаційно програла Ельфсборгу у матчі 2-го туру Ліги Європи

3 жовтня пройшов матч 2-го туру Ліги Європи 2024/25 між командами Ельфсборг та Рома.Читати далі

31 хв. ago

Олександр Шовковський: Ми не можемо залучити кваліфікованих легіонерів, не можемо нормально готуватися

Головний тренер «Динамо» Олександр Шовковський дав прес-конференцію після виїзного матчу 2-го туру Ліги Європи проти німецького «Хоффенхайму»…