Захисник «пивоварів» Максим Грисьо розповів, коли повірив у перемогу:
«Це був поєдинок, як кажуть, за 6 очок. Адже «Оболонь» та «Інгулець» – сусіди по турнірній таблиці. Гості доволі несподівано не зустрічали нас високо, діючи більше від оборони, й ми доволі впевнено контролювали хід подій на полі.
Господарі переважали «Інгулець» в контролі м’яча, за створеними гольовими моментами, ударами по воротам. Але, забивши вдруге, чомусь вирішили грати за рахунком й ледь не поплатилися. Гості в компенсований час відквитали один м’яч, й останні хвилини були нервовими. Тому лише після фінального свистка повірили, що свого досягли.
Ця перша перемога повинна додати нам упевненості в своїх силах. Це важливо, бо в наступному матчі – з «Чорноморцем» – знову на кону буде 6 очок».
«Оболоні» має 5 залікових пунктів та посідає 15-те місце в УПЛ.
Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…
"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі
"Металург" та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін. Читати далі
УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі
Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі
Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі