Тен Хаг: Ми повинні прийняти це і стати кращими

Менеджер “Манчестер Юнайтед” Ерік Тен Хаг прокоментував розгромну поразку від “Тоттенгема” (0:3) у 6-му турі АПЛ.

“Пропущений гол після двох-трьох хвилин похитнув нашу віру. Абсолютно необов’язковий гол. Щоб пропустити такий гол, центральний півзахисник [суперника] вступає в гру і пасує всією командою по правому флангу, а потім вінгер б’є на дальню штангу. Та ж помилка, що і в матчі з “Твенте” в середині тижня.

З того моменту ми були зосереджені на м’ячі. Ми не могли знайти трикутники або перемикання, у нас було кілька хороших моментів, але з цього моменту ми не змогли закріпитися. І ми здатні на більше. Навіть після такої помилки з нашого боку ми повинні залишатися спокійними.

У нас були шанси до перерви, і в другому таймі, коли ми грали вдесятьох, у нас теж були шанси. Це, безумовно, вплинуло на гру. Я не думаю, що це була червона картка.

Спочатку ми повинні розібратися з цим і проявити стійкість. Цього недостатньо. Ми повинні прийняти це і стати кращими. Зосередитися на наступній грі і зробити все краще, ніж ми зробили сьогодні”, – сказав Тен Хаг.

Після стартових шести матчів в АПЛ “Манчестер Юнайтед” розміщується на 12-му місці у турнірній таблиці, маючи 7 очок.

Сапотюк Юрій

Захисник Оболоні розповів про першу перемогу київського клубу в сезоні УПЛ

В 8-му турі УПЛ київська «Оболонь» записали до свого активу першу перемогу, взявши гору над…

3 години ago

Захисник Руху: Важко пояснити, чому команда показала таку гру в матчі з Колосом

Захисник "Руху" Роман Дідик прокоментував нічию у матчі з "Колосом" (0:0) в рамках 8-го туру…

Джерело: Шахтар зацікавився гравцем Ворскли

У сферу інтересів донецького "Шахтаря" потрапив захисник "Ворскли" та молоджіної збірної України Ілля Крупський.Читати далі

Тарас Михавко: Я дуже радий, що вдалося забити. Це бул моєю мрією

Тарас Михавко відповів на запитання журналістів після матчу "Лівий берег" - "Динамо".Читати далі

Первак: Не згоден з двома жовтими. Ми ніколи не жалілися на арбітрів, але бригада не впоралась

Головний тренер "Лівого берега" Віталій Первак виступив у флешзоні УПЛ.ТБ.Читати далі

4 години ago

Олександр Шовковський: Мали грати спокійніше, але результат матчу з Лаціо наклав відбиток

Головний тренер київського "Динамо" Олександр Шовковський виступив у флешзоні УПЛ.ТБ.Читати далі