“Бойова гра проти хорошого суперника. Пропустили швидкий гол і він повпливав на нашу гру. Терпіли, терпіли, а другий гол, то взагалі…
Не згоден з двома жовтими. Впали обоє, арбітр показав у нашу сторону. Самар мені сказав, що нічого такого арбітра не питав. Агресії ніякої не було зі сторони футболіста, але одразу дав жовту картку. Ми ніколи не жалілися на арбітрів, але сьогодні бригада не впоралась”.
“Не думаю, що ім’я “Динамо” тиснуло на нас, хіба що на перших хвилинах. Ми примудрилися гол пропустити, а потім почали грати більш активно, агресивно. Але “Динамо” є “Динамо”. Майстерності в завершальній стадії не вистачило”, – зазначив фахівець.
Матч проти “Колосу” відбудеться 5-го жовтня у Ковалівці.
Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…
"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі
"Металург" та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін. Читати далі
УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі
Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі
Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі