Categories: УПЛ

Первак: Не згоден з двома жовтими. Ми ніколи не жалілися на арбітрів, але бригада не впоралась

Головний тренер “Лівого берега” Віталій Первак виступив у флешзоні УПЛ.ТБ.

“Бойова гра проти хорошого суперника. Пропустили швидкий гол і він повпливав на нашу гру. Терпіли, терпіли, а другий гол, то взагалі…

Не згоден з двома жовтими. Впали обоє, арбітр показав у нашу сторону. Самар мені сказав, що нічого такого арбітра не питав. Агресії ніякої не було зі сторони футболіста, але одразу дав жовту картку. Ми ніколи не жалілися на арбітрів, але сьогодні бригада не впоралась”.

“Не думаю, що ім’я “Динамо” тиснуло на нас, хіба що на перших хвилинах. Ми примудрилися гол пропустити, а потім почали грати більш активно, агресивно. Але “Динамо” є “Динамо”. Майстерності в завершальній стадії не вистачило”, – зазначив фахівець.

Матч проти “Колосу” відбудеться 5-го жовтня у Ковалівці.

Сапотюк Юрій

Recent Posts

Австралійський новачок Вереса емоційно відреагував на приїзд в Україну

Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…

3 години ago

Заплановано п’ять спарингів – Олександрія назвала суперників

"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі

3 години ago

Сергій Ковалець: Спільно з керівництвом Металурга прийняли рішення припинити співпрацю

"Металург" та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін. Читати далі

3 години ago

Відомо, в який час Динамо проведе матчі Ліги Європи

УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі

3 години ago

Олександр Чижевський розкрив плани Агробізнеса на міжсезоння

Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі

4 години ago

Відомий експерт працевлаштувався у Лівому Березі

Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі

4 години ago