MLS. Коламбус з Чеберком та Остін з Сватком зіграли в результативні нічиї

Голи: Бентеке, 30, 81 – Кучо, 54, Расселл-Роу, 57

Цинциннаті – Лос-Анджелес – 1:2

Голи: Орельяно, 61 – Мартінес Моралес, 34, Буанга, 73

Остін – Реал Солт-Лейк – 2:2

Голи: Обріан, 82, Біро, 89 – Крукс, 48, Гонсалвеш, 65

Цинциннаті, який на своєму полі поступився Лос-Анджелесу. Після гола у першому тайму господарі зуміли відновити статус-кво, але на екваторі другої сорокап’ятихвилинки не змогли зупинити суперника. На останні 20 хвилин у складі обох команд вийшли представники Шахтаря: у господарів чинний форвард Кевін Келсі, а у складі гостей вже колишній захисник Марлон (у другому матчі поспіль). Останній записав до свого пасиву жовту картку.

Коламбус Крю на виїзді втратив перемогу над ДС Юнайтед. Господарі вийшли вперед в середині першого тайму, однак по перерві огайці протягом трьох хвилин перевернули гру. Наприкінці матчу Бентеке оформив дубль і врятував ДС Юнайтед від поразки.

Український оборонець Євген Чеберко вийшов на другий тайм і одразу ж заробив “гірчичник”. До слова, Коламбус Крю раніше теж гарантував собі вихід у плей-офф змагань.

У ще одному матчі Остін вдома оформив феєричний камбек з Реал Солт-Лейк. Техасці до 81-ї хвилини “горіли” 0:2, однак змогли відквитати два голи й заробити таке необхідне очко. Попри це, від зони плей-офф у Західній конференції команду наразі відділяє 9 пунктів.

Український захисник Олександр Сваток вже у третьому матчі поспіль отримав ігровий час, цього разу, однак, провівши на полі лише декілька хвилин (вийшов на заміну на 88-й хвилині).

Чорноморець встановив подвійне досягнення в історії УПЛ

Воротар "моряків" став наймолодшим голкіпером-іноземцем в чемпіонатах України.Читати далі

45 хв. ago

Олександр Драмбаєв: Ми хотіли врятувати гру, нам не підходить поразка

Олександр Драмбаєв – про поразку “містянам”.Читати далі

2 години ago

Збірна України з пляжного футболу отримала суперників у відборі до ЧС-2025

Збірна України з пляжного футболу візьме участь в європейському відборі до чемпіонату світу 2025 року,…