Україна – Венесуела: анонс матчу 1/4 фіналу ЧС серед футзальних збірних

Чемпіонат світу. 1/4 фіналу
29.09.2024. 18:00
Трансляція – Суспільне спорт

Збірна України з футзалу

У вівторок наша збірна в 1/8 фіналу зустрічалася з Нідерландами. Вже у дебюті протистояння після шикарної комбінації Корсун-Абакшин-Зварич українці відкрили рахунок. Після цього підопічні Косенка створили низку моментів, але збільшити свою перевагу не змогли. Нідерландам вдалося зрівняти рахунок, але наші хлопці після цього заграли ще активніше і здобули заслужену перемогу – 3:1. Дублем відзначився Мельник. Від матчу до матчу на цьому турнірі українці грають більш впевнено. З реалізацією ще є суттєві проблеми, але у захисті наші хлопці досягнули прогресу. 1:7 від Аргентини це була випадковість.

Своїми враженнями від 1/8 фіналу поділився головний тренер команди Олександр Косенко. – “В попередніх матчах після пропущеного м’яча одразу просідали й пропускали або просто допускали моменти біля своїх воріт. Але дуже добре, що сьогодні ми й цей удар витримали. Це важливо як для результату, так і для нашої команди на майбутнє, – сказав Косенко.

Після матчу 1/8 Михайлу Зваричу провели обстеження в місцевій лікарні, але прогноз позитивний. Лікарі не виключають можливості Михайла зіграти у чвертьфіналі.

Збірна Венесуели з футзалу

Від цієї збірної точно не очікували виходу до чвертьфіналу. Венесуела була явним аутсайдером у матчі з Іспанією, але вона змогла виграти – 2:1. Героєм матчу став голкіпер команди Вільялобос, який врятував свою команду від низки проблем, а також ще й забив. Переможний м’яч на останній хвилині забив Карреньйо. Іспанці домінували, але то був не їхній день.

Венесуела вдруге в історії грає на мундіалі. Ця збірна пробилася до плейоф через рейтинг третіх місць. У світовому рейтингу команда — на 21-му місці. На груповому турнірі Венесуела без шансів програла Франції та Ірану, а в останньому турі розгромила Гватемалу.

Венесуела встановила новий національний рекорд на Чемпіонатах світу — вперше гратиме у чвертьфіналі. Досі команда лише одного разу діставалася стадії 1/8 фіналу — на своєму дебютному ЧС-2021.

Збірна України з пляжного футболу отримала суперників у відборі до ЧС-2025

Збірна України з пляжного футболу візьме участь в європейському відборі до чемпіонату світу 2025 року,…

Даніель Соса: Грали добре, але найголовніше – не змогли перемогти