– Я дуже задоволений, ми виконали велику роботу, щоб переломити ситуацію. Коли ми пропустили досить легкий гол, то розуміли, що потрібно виправлятися, і вдало вийшли з цієї непростої ситуації. Ми чудово відреагували, особливо в другому таймі, коли заволоділи ініціативою. Мені здалося, що другий тайм був кращим не тільки за якістю, а й за настроєм – у нашій грі з’явилася хороша енергія, та інші важливі моменти, які також пішли нам на користь.
І хоча на нас чекає ще багато роботи, але цей матч – ще один рестарт для команди. Звісно, у нас була невелика напруженість – ти нервуєш, коли в тебе досі немає перемог, а коли програєш 0:1 на своєму полі – мені було ніяково за футболістів. У другому таймі я говорив із ними, що потрібно бути тими гравцями, які роблять різницю. У підсумку Дуайт Макніл за сім хвилин забив два різні голи, але важливо, щоб так реагував не один конкретний гравець, а кожен футболіст у нашому складі.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…