– Сьогодні ми поступилися команді, яка, напевно, зараз після «Шахтаря» і «Динамо» є найкращою. Майстерність вирішує ключові моменти. Тому так. В цілому намагалися грати 1-м номером.
Більшість часу це вдавалося, але дуже багато в 1-му таймі було браку в тих моментах, де «Полісся» проводило контратаки після втрат. А ми ці моменти втрачали раз за разом.
Дуже багато було непоганих моментів для того, щоб проводити контратаки, швидкісні атаки, але чомусь у 1-му таймі в нас був брак у цих моментах дуже високий.
– Чи є десь наслідки відсутності Адамюка в сьогоднішньому матчі?
– Ми не знаємо, виграли б ми чи програли, якби був Адамюк. Ніхто не може відповісти. Жан непогано сьогодні зіграв. Я вважаю, що був з його сторони гарний матч.
Стосовно тих моментів, нам потрібно ще додавати впевненості, розуміти, що ми вже є командою УПЛ, набиратися цього досвіду, бо бачимо, що такі моменти, які у нас виникають біля штрафного майданчика суперників, – нам там потрібно трошки більше майстерності, спокою.
Це все додасться, коли багато хто з наших гравців отримає цю впевненість, коли вони вже будуть більш розкутими.
– Не вистачало гострих моментів у «Карпат» у 2-му таймі – це через відсутність впевненості?
– Це через те, що «Полісся» – дуже інтенсивна команда. Вона дуже гарно грає проти м’яча і не закриваючись низько.
І це, знову ж таки, про те, що я казав, що вони після «Шахтаря» і «Динамо» – напевно, найкраща команда, бо вона гарна в усіх складових – стандартах, аутах, грі без м’яча, високому пресингу, грі на м’ячі. В усіх складових вона є непоганою, тому це більше заслуга сьогодні «Полісся», – сказав Лупашко.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…