Categories: УПЛ

УПЛ U-19. Рух зазнав поразки від Колоса

У 8-му турі юнацької першості «Рух» U-19 на своєму полі приймав «Колос» U-19.

Після поразки від «Динамо» U-19 у попередньому турі Денис Колчин провів кілька змін у складі «жовто-чорних». Зокрема, дискваліфікованого капітана Назарія Мікляша замінив Данило Слива, а замість Івана Саноцького в старті вийшов Мухаммад Джурабаєв.

Дебют гри був невдалим для «рухівців»: Гусол на 7-ій хвилині головою замкнув подачу з кутового. Після цього львів’яни мали кілька небезпечних моментів, а чи не найкращу нагоду відзначитись мав Слива, який пробивав з лінії карного майданчика. Втім на 24-ій хвилині Гусол відзначився вдруге та подвоїв перевагу ковалівців. Згодом ще один момент виник у Сливи, який втік у контратаку після передачі Ростислава-Назара Дяка – голкіпер парирував удар півзахисника «Руху» U-19. Гості відповіли ударом в стійку з меж штрафного майданчика, а ще кілька разів у гру вступив Маркіян Бакус. «Рухівці» ж мали нагоди забити після стандартів, але з подачами Назара Бондара впорався воротар.

Другий тайм знову активніше розпочав «Колос» U-19 і заробив право на пенальті. Проте Зегрюк не зміг переграти Бакуса та влучив у стійку. Тоді як Бондар ефектним ударом з-за меж карного майданчика скоротив відставання у рахунку – 1:2. Згодом Іван Денисов вивів на ударну позицію Юрія Мужиловського, втім вінгер «жовто-чорних» пробив повз ворота.

У підсумку, прикра поразка юніорів «Руху» з рахунком 1:2. В наступному турі львів’яни зіграють на виїзді проти «Олександрії» у п’ятницю, 4 жовтня.

Чемпіонат юнацьких команд сезону 2024/25. 8 тур.

«Рух» U-19 (Львів) – «Колос» U-19 (Ковалівка) 1:2 (0:2)

28 вересня 2024 року. Винники, стадіон ім. Б. Маркевича

Голи: Бондар, 66 – Гусол, 7, 24

Нереалізований пенальті: Зегрюк, 52 (удар у стійку)

Попередження: Огородник, 31

ТМ. Збірна України U-16 розгромно програла одноліткам з Франції

23 вересня розпочався тренувальний збір юнацької збірної України U-16.Читати далі

10 хв. ago

Друга ліга, 8-й тур. Результати матчів суботи

Сьогодні зіграли п'ять матчів восьмого туру Другої ліги сезону 2024/25.Читати далі

16 хв. ago

АПЛ. Манчестер Сіті не втримав перемогу над Ньюкаслом

Ньюкасл уник поразки проти Манчестер Сіті (1:1) в рамках 6-го туру АПЛ 2024/25.Читати далі

31 хв. ago

Ексфорвард Арсеналу помер від серцевого нападу в 46 років

Колишній форвард лондонського Арсеналу Фабіан Кабальєро пішов з життя на 46-му році життя.Читати далі

36 хв. ago

Визначено заявку збірної України U-21 на останні матчі відбору Євро-2025

Головний тренер молодіжної збірної України Унаї Мельгоса визначився з заявкою команди на останні два матчі…

42 хв. ago

Перша ліга. Епіцентр переміг Поділля

У минулому турі "Епіцентр" вперше у нинішньому програв. Підопічні Нагорняка не змогли перервати переможну серію…