Динамо – Лаціо: анонс матчу 1-го туру групового етапу Ліги Європи

25 вересня, 22:00. “Гамбург Арена”
Головний арбітр: Анастасіос Сідіропулос (Греція)
Пряма трансляція: Megogo Футбол 1

Новини Динамо

У суботу кияни провели другий за минулий тиждень матч УПЛ. Кількома днями раніше перемогли “Ворсклу”, а ось на вихідних з “Рухом” впоратися не змогли. Обидві команди завдали небагато ударів по воротах. Але тут статистика – не показник. Матч мав цікаве наповнення з обох сторін. І суперник у киян був дуже пристойний. Принаймні, на рівні УПЛ.

У чемпіонаті “Динамо” наразі іде в лідерах, маючи однакову кількість очок з “Олександрією”. І це ще у киян матч у запасі. Власне, як і у ще пʼяти колективів з першої сімки турнірної таблиці.

Якщо повернутися до єврокубкового шляху, то він видався справді цікавим. Спочатку були розгроми мокшанських друзів з Белграда – “Партизана” (6:2, 3:0). Потім – напружена боротьба з “Рейнджерс”, де вистояв психологічно сильніший. І це було “Динамо” (1:1, 2:0). А ось проти “Зальцбурга” у вирішальному раунді плей-оф кваліфікації “біло-сині” змогли зачепитися лише за одну нічию (1:1), програвши перший поєдинок вдома 0:2.

Кадри господарів

Кияни на офіційному сайті підтвердили, що Волошин, Михайленко та Шепелєв цей матч пропустять, але будуть у загальній групі відразу після нього. Також цього тижня повинен розпочати тренування Попов, який пропустив останні чотири матчі команди. Але навряд чи він буде повноцінно готовий до гри у Гамбурзі.

Новини Лаціо

“Орли” провели також цікавий матч на вихідних. Але він був більш результативним. І головне, що “Лаціо” грало на день пізніше, ніж кияни: у неділю, а не у суботу. Римляни забили у ворота “Фіорентини” у першому таймі: відзначився Маріо Хіла. Але після перерви флорентійська команда забила двічі. І в обох випадках з пенальті. Зокрема, вирішальний – на 90 хвилині зустрічі. Позитивного на́строю такий матч точно не додає.

За пʼять турів Серії А “Лаціо” заробив сім очок. В активі команди дві домашні перемоги: над “Вероною” і “Венецією”. Наразі римляни ідуть на восьмому місці у турнірній таблиці.

Приблизно на тому, на якому вони фінішували минулого року. У сезоні 23/24 “Лаціо” посів сьоме місце в Серії А. Завдяки цьому вийшов відразу в основний раунд Ліги Європи. Так що у Гамбурзі команда Марко Бароні лише розпочне свою єврокампанію цього сезону.

Кадри гостей

Минулий матч пропускали Кастельянос та Жіго. Перший – основний бомбардир команди цього сезону (три голи в чотирьох матчах). Другий – орендований в “Марселя” літній новачок, котрий ще не грав за римлян. Але обоє мають шанси бути готовими до матчу з киянами.

Особисті зустрічі між суперниками

15.03.2018. Динамо – Лаціо 0:2 (1/8 фіналу ЛЄ)

08.03.2018. Лаціо – Динамо 2:2 (1/8 фіналу ЛЄ)

02.11.1999. Динамо – Лаціо 0:1 (Перший етап ЛЧ)

22.09.1999. Лаціо – Динамо 2:1 (Перший етап ЛЧ)

Орієнтовні склади на матч

“Динамо”: Бущан – Тимчик, Себальйос, Михавко, Вівчаренко – Бражко, Шапаренко – Ярмоленко, Піхальонок, Кабаєв – Ванат.

“Лаціо”: Проведел – Лаццарі, Хіла, Романьйолі, Тавареш – Гендузі, Ровелла – Ісакен, Діа, Дзакканьї – Нослін.

Максимович Назар

Recent Posts

Крістіан Вієрі: Я дуже люблю таких форвардів, як Довбик

Екс-форвард збірної Італії Крістіан Вієрі в коментарі DAZN оцінив гру українського нападника "Роми" Артема Довбика.Читати…

4 хв. ago

ЗМІ: Барселона домовилась з воротарем, який замінить тер Штегена

Барселона поступово перетворюється на "збірну Польщі".Читати далі

6 хв. ago

Жирона відмовилася від трансферу перспективного українського гравця

Захисник Євген Рябоконь не буде виступати в чемпіонаті Іспанії за Жирону.Читати далі

8 хв. ago

Україна отримала сенсаційного суперника в 1/4 фіналу ЧС з футзалу

Збірна України вже знає, з ким зустрінеться у чвертьфіналі чемпіонату світу з футзалу.Читати далі