Categories: Перша ліга

Перша ліга. Полтава розгромила Маріуполь

У минулому турі Полтава здобула перемогу в чемпіонаті, вдома здолавши Кремінь. Маріуполь у попередній грі на своєму полі зіграв внічию з Кудрівкою.

Перша ліга, 8-й тур. Група Б.

СК Полтава – ФСК Маріуполь 3 : 0.

1 – 0. Плахтир – 32.

2 – 0. Щербак – 69.

3 – 0. Місюра – 83.

Після вчорашньої перемоги ЮКСА полтавчани втратили перше місце у групі Б. Сьогодні господарів влаштовувала лише перемога. “Маріуполь” у попередній грі на своєму полі зіграв внічию з “Кудрівкою” і посідає шосте місце. “Полтава” тиждень тому у дербі переграла “Кремінь” – 4:2.

Господарі прогнозовано активно розпочали гру, але довести свої атаки до логічного завершення вони не змогли. Підопічні Краснопьорова витримали стартовий натиск суперників і змогли відвести гру від власних воріт. З атакою у приазовців були суттєві проблеми. Роботи у Восконяна не було.

На 32-й хвилині полтавчани відкрили рахунок. Після передачі Одарюка в один дотик в кут пробив Дмитро Плахтир – 1:0. Більше голів до перерви не було. Солідна гра господарів.

Після перерви продовжували активно грати підопічні Сисенка, але збільшити свою перевагу не вдавалося. Розмова з тренером не пішла на користь гостям. На 68-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота “Маріуполя” за фол Караващенка проти Вівдича. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Щербак – 2:0. На 82-й хвилині після подачі з кутового довів рахунок до розгромного Місюра – 3:0.

Таким чином, перемога дозволила “Полтаві” повернутися на перше місце.

У Польщі в смертельну ДТП потрапив автобус з футболістами

У Польщі внаслідок ДТП загинуло двоє людей та сімнадцять поранено. Аварія сталася з автобусом, яким…

3 хв. ago

Жіноча ЛЧ. Ворскла поступилася в першому матчі шотландському Селтіку

Полтавська «Ворскла» поступилася шотландському «Селтику» в стартовому матчі другого раунду жіночої Ліги чемпіонів-2024/2025.Читати далі

15 хв. ago

ФСК Маріуполь відреагував на чутки про купівлю клубу Ракицьким

Азовський клуб здивований інформацією про зіркового інвестора.Читати далі

20 хв. ago

OptaJose: Мбаппе повторив показник Бензема

Мбаппе забив із пенальті в трьох матчах чемпіонату Іспанії поспіль, повідомляє OptaJose.Читати далі

23 хв. ago

Друга ліга. У протистоянні “двієчок” Колос на виїзді здолав Олександрію

В межах матчу 7-го туру Другої ліги відбулось протистояння "двієчок" - Олександрія приймала Колос.Читати далі