Categories: УПЛ

Олександрія зробила ще один крок до оновлення клубного рекорду

Після чотирьох поспіль виграних матчів на старті сезону (повторення клубного рекорду) “Олександрія” втратила очки з “Оболонню” (0:0), але продовжила свою безпрограшну серію, а в 7-му турі команда Руслана Ротаня збільшила її ще на один матч — до 11-ти.

До клубного рекорду, встановленого у 2018 році під керівництвом Володимира Шарана, залишається ще п’ять ігор Чемпіонату України.

Зустріч з “Лівим Берегом”, який має багато спільного з “Олександрією” (засновник обох клубів Микола Лавренко, колишні тренери та гравці олександрійської команди — Віталій Первак, Олег Діброва, Вадим Чернишенко, Андрій Запорожан, Євген Банада…), у першому таймі не приносила господарям поля позитивного результату.

Але перед самою перервою вилучення за дві жовті картки заробив форвард “Лівого Берега” Даниїл Сухоручко. Вже у меншості у другому таймі гості двічі пропустили після кутових, причому обидва м’ячі забили два центральних захисника “Олександрії” — Мігель Кампос та Артем Шабанов.

Команда Руслана Ротаня здобула перемогу, набрала 16 очок і як мінімум до завершення сьогоднішньої зустрічі між “Динамо” та “Рухом” випереджає команду Олександра Шовковського (15 очок). У “Лівого Берега” залишилось 6 очок, підопічні Віталія Первака ділять 11—12 місця із “Чорноморцем”.

Найдовші безпрограшні серії “Олександрії” в Чемпіонаті України (2001—2024)

Ігри Баланс Початок Завершення Суперник Рахунок (поле)
16 +11=5 24.02.2018 18.08.2018 Динамо 0:1 (г)
11* +7=4 28.04.2024
9 +1=8 28.11.2022 29.04.2023 Кривбас 1:2 (г)
8 +6=2 29.09.2018 09.12.2018 Львів 1:2 (д)
6 +4=2 22.11.2015 02.04.2016 Динамо 0:2 (д)
6 +4=2 18.09.2016 06.11.2016 Шахтар 1:1 (д)
6 +4=2 12.09.2022 10.11.2022 Динамо 1:3 (г)

Примітка: * — серія триває; статистика станом на 21.09.2024.

Максимович Назар

Recent Posts

Ла Ліга. Жирона без Циганкова програла Валенсії

Жирона у шостому турі чемпіонату Іспанії поступилася Валенсії (0:2).Читати далі

46 хв. ago

Олег Очеретько: Ми здобули три важливих очки

В матчі 7-го туру УПЛ львівські «Карпати» здобули мінімальну перемогу над одеським «Чорноморцем» (1:0).Читати далі

2 години ago

Олександр Кемкін: Відчуваю, що додаємо. Рухаємося далі

7 тур в УПЛ відкривався поєдинком в Одесі, де футболісти «Чорноморця» поступилися «Карпатам» – 0:1.Читати…

Олександр Шовковський: Думаю, вболівальники отримали велике задоволення від гри

У матчі 7-го туру чемпіонату України "Динамо" з рахунком 0:0 зіграло внічию з "Рухом".Читати далі

Володимир Бражко: Дещо не вийшло, десь – і не пощастило

Півзахисник "Динамо" Володимир Бражко в етері UPL.TV прокоментував нічию у матчі 7-го туру чемпіонату України…

Хвроє Іліч: Я повернувся