“Оцінка гри? Звичайно, все залежить від того, як розглядати події у матчі. Коментуючи перебіг гри, ви бачили, що поле було мокре, і це вплинуло на те, що команди не мали змоги показати себе на всі 100%. Ми відпрацювали сповна, намагалися шукати вільні зони та вільних гравців. Обидві команди здобули по одному очку, і це можна вважати позитивним результатом для обох сторін.
Я маю довіряти рішенням судді. Щодо епізоду із Сіканом, я не до кінця зміг його розгледіти, але, загалом, ми втратили одного гравця. Ми втратили Коноплю на 25-й хвилині й були вимушені робити заміни. Враховуючи нереалізований пенальті, це вдарило по нашій команді.
Ми намагалися шукати додаткові ресурси. Схильний вважати, що ми втратили гравця, а суперник не отримав жодного попередження, що суперечить правилам. Але не буду стверджувати, оскільки не розбирався, що трапилося. Данила побачимо завтра – можливо, він зламав ніс чи ще щось.
У команди був лише один удар у площину? Ви любите статистику, а я – ні”, – розповів Пушич.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…