“Ми грали проти дуже сильного суперника. Добре почали, як в атаці, так і в захисті. Але потім двічі пропустили після стандартів, і це все змінило. Це вплинуло на наш психологічний стан. В такій ситуації стає складно робити те, що ми готували на тренуваннях. В таких матчах не можна помилятися. Маю бути чесним: наразі “Ліверпуль” є командою набагато більше за нас. Маємо працювати, щоб грати без проблем 70-80 хвилин. Але після другого гола команда не грала.
Ми намагалися грати правим флангом, щоб потім переводити наліво, на вільного Рафу. Часу підготувати це було небагато. У нас не вийшло. Щодо кутових, то проти центральних захисників мали грати індивідуально. Ми маємо змінити щось в захисті. Але якщо не будемо сильними – колективно та індивідуально – не зможемо прогресувати”, – наводить слова спеціаліста Football Italia.
Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…
"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі
"Металург" та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін. Читати далі
УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі
Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі
Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі