Categories: Єврокубки

Паулу Фонсека: Після другого гола Мілан не грав

Головний тренер “Мілана” Паулу Фонсека прокоментував 1:3 з “Ліверпулем” у Лізі чемпіонів.

“Ми грали проти дуже сильного суперника. Добре почали, як в атаці, так і в захисті. Але потім двічі пропустили після стандартів, і це все змінило. Це вплинуло на наш психологічний стан. В такій ситуації стає складно робити те, що ми готували на тренуваннях. В таких матчах не можна помилятися. Маю бути чесним: наразі “Ліверпуль” є командою набагато більше за нас. Маємо працювати, щоб грати без проблем 70-80 хвилин. Але після другого гола команда не грала.

Ми намагалися грати правим флангом, щоб потім переводити наліво, на вільного Рафу. Часу підготувати це було небагато. У нас не вийшло. Щодо кутових, то проти центральних захисників мали грати індивідуально. Ми маємо змінити щось в захисті. Але якщо не будемо сильними – колективно та індивідуально – не зможемо прогресувати”, – наводить слова спеціаліста Football Italia.

Максимович Назар

Recent Posts

Австралійський новачок Вереса емоційно відреагував на приїзд в Україну

Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…

3 години ago

Заплановано п’ять спарингів – Олександрія назвала суперників

"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі

3 години ago

Сергій Ковалець: Спільно з керівництвом Металурга прийняли рішення припинити співпрацю

"Металург" та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін. Читати далі

3 години ago

Відомо, в який час Динамо проведе матчі Ліги Європи

УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі

3 години ago

Олександр Чижевський розкрив плани Агробізнеса на міжсезоння

Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі

4 години ago

Відомий експерт працевлаштувався у Лівому Березі

Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі

4 години ago