«Хуст» виявився непослідовним. Ще після вильоту до Другої ліги після завершення минулого сезону закарпатці збиралися знятися зі змагань під егідою ПФЛ. Навіть оформили своїм гравцям статус вільних агентів.
Коли ж зійшла з дистанції «Дружба» й стало можливим повернення «Хуста» до Першої ліги, то «містяни» запевнили мене, що жодних проблем з їхньою участю не буде. І ось такий конфуз вже на старті сезону.
Чекаю на офіційний лист від ФК «Хуст», потім Центральна Рада ПФЛ ухвалить рішення про зняття закарпатців з турніру.
Звісно, це створить певні проблеми при визначенні учасників другого етапу першолігової першості, адже тепер в групі «А» буде на одну команду менше, але думаю, що знайдемо вихід з цього становища», – сказав Каденко.
Була інформація, що клуб відмовиться від участі в змаганнях або обʼєднається з «Подолянами» Тернопіль, але цього не сталося.
Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…
"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі
"Металург" та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін. Читати далі
УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі
Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі
Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі