«Кожний турнір дуже важливий для нашої збірної. Я думаю, що ці матчі дають змогу нам повернутись на найвищої групи – ліги А. З такими командами як Чехія, Албанія, Грузія, це команди, які брали участь на Євро та мають гарну якість, час нам показати гарну гру і гарний результат, щоб порадувати вболівальників.
2 місяці минуло після Євро-2024. Сумували за збірною всі – і ми, і вболівальники. Я думаю, що всі дуже чекають на ці матчі.
Була важка дорога до Кишинева. Треба день для того, щоб відійти від дороги. А морально важко, адже країна-терорист тероризує Україну і не дає нам нормально жити і грати. Сподіваюсь, що якомога раніше настане справедливий мир. І країна-агресор відповість за те, що вона робить з нашою країною», – сказав Бондар.
У вересні збірна України проведе два матчі у групі В1 Ліги націй-2024/2025 у Празі. 7 вересня в 1-му турі синьо-жовті прийматимуть Албанію на стадіоні Epet Arena, а 10 вересня на стадіоні Eden Arena зіграють виїзний поєдинок проти Чехії.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…