“Я не думаю, що “Шахтар” дуже хотів їхати до Кривого Рогу. Більше того, кулуарно вже давно багато клубів УПЛ відверто “спльовують” від необхідності їхати грати до Кривого Рогу.
Але до публічної площі це не виносять, бо бачать у цьому репетиційні ризики. Адже люди у місті живуть, а футбол у нас декларується – для людей.
Є порядок, і фактично ці питання має вирішувати УПЛ. Але УПЛ також не має впливу, бо якщо обласна військова адміністрація каже, що матчі проводитиме безпечно – будь ласка, грайте. Так закон працює у нашому футболі.
Я не думаю, що “Кривбас” відмовиться проводити матчі у Кривому Розі. І не думаю, що це питання на загальних зборах поставлять клуби УПЛ, які не хочуть їхати до Кривого Рогу, щоб змусити “Кривбас” відмовитись грати у місті. Тому що імдж для них – це все. Якщо буде рух у цьому напрямку, то “Кривбас”, я впевнений, це все швидко перекрутить, завдавши удару по іміджу клубів, які не хочуть їхати до Кривого Рогу. Тому що іміджево – це не героїчно.
Але якщо така ситуація повториться ще кілька разів – уявіть, на що перетвориться наш чемпіонат”, – розповів Вацко.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…