– Вітаємо дебютним голом в складі «Полісся».Сьогодні команда перемогла, тому все склалося якнайкраще?
– Так, звичайно, вийшла дуже впевнена перемога – ми раді. Особисто я радий забити цей перший м’яч, бо я дуже довго його чекав і нарешті це сталося.
– Перед виходом на заміну було відчуття, що сьогодні цей гол може прийти?
– Був хороший настрій, коли виходив. Намагаюся забивати в кожній грі, задоволений, що сьогодні це вийшло.
– Два ранніх голи змогли розслабити команду, щоб далі без напруги грати у свій футбол?
– Не скажу, що ці голи нас розслабили. У «Чорноморця» є хороші гравці, в яких є самолюбство і вони хотіли відігратися. Добре, що ми змогли це витримати та забити ще один м’яч.
– Поле в Одесі важким, як почуваєшся після матчу?
– Можливо, позитивні емоції все перекреслюють, але, дійсно, поле було твердуватим та виривалося. Нічого, головне – є результат, інше – не проблема.
– Команда завершила перший відрізок чемпіонату з 3-ма перемогами та нічиєю, як його оціниш?
– Я вважаю, що старт хороший. Звичайно, хотілося б здобути всі перемоги, але і такий результат можна вважати для команди хорошим.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…