“Перемагати завжди приємно, але сьогодні в нас були певні труднощі, і ми цього побоювалися, що після перемоги над “Шахтарем” буде якась розслабленість. Але ми добре розпочали гру, забили швидкий м’яч. Єдине, що не сподобалося – це те, що після того, як ми забили м’яч, ми не продовжували грати агресивно в атаці, доставляти м’яч. Тим паче, що в нас з’являлося дуже багато простору, куди потрібно бігти. Це було до 2-го м’яча.
Ми зауважили і в перерві сказали, що зараз нам потрібно бути більш агресивними, більше доставляти м’яч у штрафний майданчик, більше використовувати простір. Нам потрібно вчитися вигравати такі матчі більш спокійно, грати раціонально. Особливо коли команди переходять 1 в 1, нам потрібно більш гостро й агресивно діяти в завершальній фазі, хотіти забивати м’ячі. Тому що менталітет, де ми хочемо втримати рахунок завдяки контролю або неагресивно діяти в 3-й зоні – це нас не влаштовує. Ми повинні в цьому аспекті додати”, – сказав Ротань.
“Олександрія” йде на міжнародну паузу в статусі лідера УПЛ. Команда перемогла у всіх 4-х зіграних матчах та здобула максимум очок (12).
Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…
"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі
"Металург" та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін. Читати далі
УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі
Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі
Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі