“Перемагати завжди приємно, але сьогодні в нас були певні труднощі, і ми цього побоювалися, що після перемоги над “Шахтарем” буде якась розслабленість. Але ми добре розпочали гру, забили швидкий м’яч. Єдине, що не сподобалося – це те, що після того, як ми забили м’яч, ми не продовжували грати агресивно в атаці, доставляти м’яч. Тим паче, що в нас з’являлося дуже багато простору, куди потрібно бігти. Це було до 2-го м’яча.
Ми зауважили і в перерві сказали, що зараз нам потрібно бути більш агресивними, більше доставляти м’яч у штрафний майданчик, більше використовувати простір. Нам потрібно вчитися вигравати такі матчі більш спокійно, грати раціонально. Особливо коли команди переходять 1 в 1, нам потрібно більш гостро й агресивно діяти в завершальній фазі, хотіти забивати м’ячі. Тому що менталітет, де ми хочемо втримати рахунок завдяки контролю або неагресивно діяти в 3-й зоні – це нас не влаштовує. Ми повинні в цьому аспекті додати”, – сказав Ротань.
“Олександрія” йде на міжнародну паузу в статусі лідера УПЛ. Команда перемогла у всіх 4-х зіграних матчах та здобула максимум очок (12).
ЧС-2026. Група J. 2-й тур. 22 червня. 20:00. Арлінгтон. “АТ&Т Стедіум” Головний суддя: Амін Мохамед…
Збірна Єгипту зіграла проти Нової Зеландії у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Уругваю зіграла проти Кабо-Верде у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Бельгії у рамках 2-го туру групового етапу ЧС-2026 розділила очки з Іраном (0:0).Читати далі
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі