– У нас відбувається омолодження команди, є кадрові проблеми, і сьогодні була задіяна молодь. З позитивного – те що Гусол забив, Шершень увесь матч відіграв, хоча спочатку хвилювався, але потім на своєму рівні зіграв. А так взагалі – ми знову пропускаємо легкі голи, з початку чемпіонату це відбувається. Це дуже сумно, і це позначається на нас всіх. Це футбол, тут потрібно працювати, як з мʼячем, так і без мʼяча.
– Заміна голкіпера повʼязана із пошуком чогось оптимального. У нас такий склад, що не має незамінних позицій. Ми у пошуку оптимального складу.
– Нам потрібно покращувати рух без мʼяча, без цього нічого іншого не буде. У нас не на всіх позиціях є оптимальні кадри, і це трішки ускладнює ситуацію. Ми можемо показувати на теоріях та пропрацьовувати на тренуваннях, але якщо ти у грі у ключовому епізоді не розумієш важливість ситуації, своїй позиції і не допрацьовуєш на своїй позиції на максимальних зусиллях – все решта буде неважливою.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…