“Знали, що будемо грати проти хорошої, організованої та швидкої команди, яка минулого сезону претендувала на єврокубки. Готувались до цього, але бувають такі ігри провальні – не вистачило нас фізично, десь досвіду.
Пропустили другий м’яч, втратили концентрацію і отримали перший, другий гол. Нічого не передбачувало, у першому таймі були хороші моменти. План на гру в першому таймі працював. Пропущені голи у другому таймі надломили нас, тому отримали четвертий і п’ятий”.
“Шершень попередні ігри відіграв непогано, плюс-мінус надійно. Ніхто на нього не буде вину вішати – винні всі. Пішла серія помилок. В деяких моментах можна було зіграти простіше. Не всі хлопці перебудувалися з Першої ліги. Романтичний футбол в Прем’єр-лізі з такими командами не проходить. Ця гра це довела зайвий раз.
Прикра поразка. Попередні ігри не були програні і були з непоганим змістом. Ця гра показала, що роботи ще дуже багато. Добре, що зараз є час підтягнути фізичний стан і техніко-тактичні дії”, – розповів тренер.
“Інгулець” посідає 13-ту сходинку (3 бали).
Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…
"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі
"Металург" та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін. Читати далі
УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі
Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі
Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі