АПЛ. Ліверпуль переміг Брентфорд – Ярмолюк залишився на лаві запасних

Український півзахисник “Брентфорда” Єгор Ярмолюк не потрапив до старту команди на матч проти “Ліверпуля” в рамках 2-го туру АПЛ. Він увійшов до запасного складу.

АПЛ, 2-й тур.

Ліверпуль – Брентфорд 2 : 0.

1 – 0. Діас – 13.

2 – 0. Салах – 70.

Ліверпуль провів неоднозначний старт АПЛ з Арне Слотом, видавши непереконливий перший тайм з Іпсвічем – але тотально розмотавши новачка по перерві. У домашці з Брентфордом (першій у новому сезоні) очікували на значно більш впевнену звитягу. Втім, мерсисайдці повторили історію.

Ну, майже. Відмінністю став ранній гол Ліверпуля – його на 13-й хвилині провів Луїс Діас, який підтримав контратаку й відзначився з пасу Жоти. Втім, після цього гра йшла на рівних. Команди створили по два гострих моменти, а на перерву відправились за рахунку 5:5 за ударами. “Червоні” награли на 0,58 очікуваних голів, а “джмелі” мали 0,40.

Зате в другому таймі підопічні Арне Слота розривали. 67% володіння, 15:3 за ударами (7:0 у площину), 1,73 vs 0,15 за очікуваними голами, 6:1 за явними гольовими нагодами. Двічі гостей рятував каркас воріт. Попри такий тиск, Ліверпулю вдалося забити тільки один м’яч – Діас додав до гола ще й асист, а Салах встановив остаточний рахунок у зустрічі. 2:0!

Фінальний свисток зафіксував другу поспіль “суху” перемогу Ліверпуля. На жаль, Єгор Ярмолюк спостерігав за нею із лави запасних – як і тиждень тому, українець провів всю гру на банці.

Дибала опублікував зворушливе прощання з Де Россі: Футбол часто буває несправедливим

Плеймейкер Роми Пауло Дибала висловив прощання Даніеле де Россі.Читати далі

36 хв. ago

Фабіо Капелло: Мілану не можна звільняти Фонсеку

Відомий італійський тренер Фабіо Капелло впевнений, що з боку Мілана буде "неправильно" звільнити Паулу Фонсеку,…

40 хв. ago

УПЛ U19. Динамо з двозначним числом голів розтрощило Рух

В межах матчу 7-го туру чемпіонату юнацьких команд київське Динамо приймало львівський РухЧитати далі

40 хв. ago

Андрій Ярмоленко отримав тренерський диплом УЄФА

У Києві відбулося вручення тренерських А-дипломів УЄФА цілій групі фахівців.Читати далі

43 хв. ago

Збірна України U-16 оголосила склад на дуелі з Англією та Францією

Наставник "синьо-жовтих" Юрій Мороз обрав гравців, які представлятимуть нашу країну на міжнародних змаганнях.Читати далі